Anasayfa Bitcoin Ünlü Bitcoin Şirketi, Artık Dünya Genelinde Hizmet Veriyor!

Ünlü Bitcoin Şirketi, Artık Dünya Genelinde Hizmet Veriyor!

Bitcoin

Strike, Bitcoin alımlarını dünya genelindeki kullanıcılara sunmaya başladı.

Ünlü Bitcoin Şirketi, Artık Dünya Genelinde Hizmet Veriyor!

Kurucu Jack Mallers, Perşembe günü yayınladığı bir blog yazısında, Bitcoin şirketi Strike'ın hizmetlerini küresel ölçekte genişlettiğini ve artık ABD dışında 36 ülkedeki (yakında 65+ olacak) kullanıcıların uygulama aracılığıyla Bitcoin satın almalarına izin verdiğini duyurdu.

Mallers, "Dünya çapındaki Bitcoin kullanıcılarının yıllardır talep ettiği ve merakla beklenen bir özelliği kullanıma sunuyoruz. Artık dünyanın dört bir yanındaki Strike kullanıcıları, doğrudan platformumuz üzerinden Bitcoin satın almanın kolaylığını deneyimleyebilirler." ifadelerini kullandı.

Ünlü Bitcoin Şirketi, Artık Dünya Genelinde Hizmet Veriyor!

Küresel Kullanıcılar Ücret Ödeyecekler

Bitcoin alımları için herhangi bir ücretin söz konusu olmadığı ABD'nin aksine küresel kullanıcılar, alımlarında yüzde 3,9'luk bir ücrete tabi olacaklar. Mallers, sonunda maliyeti düşürmeyi umuyor ancak bu ücretin, Strike'ın rakiplerinin çoğundan daha düşük olduğuna dikkat çekiyor.

Bugün açıklanan diğer girişimlerin yanı sıra Strike, küresel kullanıcıların günlük alımlarını anında ve neredeyse ücretsiz olarak yapabilmelerini sağlamak için Bitcoin'in ikincil ödeme katmanı olan Lightning Network'ü kullanan kripto ödeme şirketi Bitrefill ile ortaklık kuruyor.

Kaynak: CoinDesk

Ünlü Bitcoin Şirketi, Artık Dünya Genelinde Hizmet Veriyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar