Anasayfa Bitcoin Ünlü CEO'un Çarpıcı Bitcoin Yorumu: İnsan Özgürlüğüne Eşit!

Ünlü CEO'un Çarpıcı Bitcoin Yorumu: İnsan Özgürlüğüne Eşit!

Bitcoin

BlackRock CEO'su Larry Fink; Bitcoin'in değerinin, insan özgürlüğüne eşit olduğunu ileri sürüyor.

Ünlü CEO'dan Çarpıcı Bitcoin Yorumu: İnsan Özgürlüğüne Eşit!

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock'ın CEO'su Larry Fink, Bitcoin'in geleceği konusunda iyimser olduğunu söyledi. Larry Fink, BlackRock'ın Haziran ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) spot Bitcoin ETF başvurusu yaptığını duyurmasının ardından Bitcoin'in gelecekteki değeri konusunda açık sözlü oldu.

BlackRock CEO'su Fink, değer yatırımcısı ve Bitcoin meraklısı Mike Alfred ile yaptığı bir sohbet sırasında, Bitcoin konusundaki yükseliş eğilimini dolaylı olarak bir kez daha ifade etti. Fink, Bitcoin'in gelecekte ne kadar değerli olabileceğini düşündüğüne ilişkin bir soruyu yanıtlarken, "İnsan özgürlüğünün değeri nedir?" dedi.

Fink'in "Bitcoin'in değerinin insan özgürlüğüne eşit olduğunu" öne sürmesi, gelecekte Bitcoin'e olan güvenini ve iyimserliğini gösteriyor. Yorum, SEC'in yakın zamanda Bitcoin ETF ihraççılarıyla Bitcoin ETF'ini onaylamayı düşünmenin çeşitli yönleri hakkında yapıcı tartışmalara başlamasının ardından geldi.

Bloomberg analistleri Eric Balchunas ve Seyffart, Bitcoin ETF'inin onaylanma ihtimalini yüzde 90'a yükseltti. Grayscale kararı, spot Bitcoin ETF'inin onaylanması için önemli bir emsal haline geldi. Bloomberg analistlerinin yanı sıra yöneticiler Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin ETF'inin bu yıl geleceğine inanıyor. JPMorgan'ın bu yıl SEC tarafından bir Bitcoin ETF'inin onaylanma ihtimaline ilişkin raporu, küresel kripto piyasasında olumlu bir hava yarattı.

BTC Fiyatı 31.000 Dolara Yükseliyor

Ünlü CEO'dan Çarpıcı Bitcoin Yorumu: İnsan Özgürlüğüne Eşit!

Kripto para piyasasındaki son olumlu hava, BTC fiyatını 31.000 dolara yaklaştırdı. Yatırımcılar, BTC'nin güçlü grafik formasyonları ve daha fazla yukarı yönlü hareket öneren göstergelerle yukarı yönlü ivme kazanmasıyla trendin devam etmesini bekliyor.

BTC fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 2 ve bir haftada yüzde 10'un üzerinde artış gösterdi ve fiyat şu anda 30.700 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 29.720 ve 30.951 dolardır. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte yüzde 20 artmaya devam ediyor.

Kaynak: CoinGape

Ünlü CEO'un Çarpıcı Bitcoin Yorumu: İnsan Özgürlüğüne Eşit! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar