Bitcoin Haberleri

Ünlü Eleştirmenin Oğlundan Şok Hamle: Bitcoin’i Seçti!

Ünlü Bitcoin düşmanı olarak bilinen ve altın destekçisi olan Peter Schiff’in oğlu Spencer Schiff, şok bir karar ile artık birikimlerini altın yerine Bitcoin‘e yatıracağını duyurdu. Spencer Schiff, geçtiğimiz yıl birikimlerinin büyük bir kısmının altında olduğunu belirtirken, babası Peter Schiff’e rağmen artık Bitcoin‘e yatırım yapacığını ve bu yoldan geri dönmeyi asla düşünmediğini söyledi.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Spencer Schiff: Bitcoin’den Asla Vazgeçmeyeceğim!

bitcoin

Euro Pacific Capital’in CEO’su Peter Schiff, yakın dönemde yaptığı röportaj da Bitcoin satmayanları ”aptallar” olarak konumlandırmıştı. Ayrıca daha önce yaptığımız haberlerde söylediğimiz gibi, bazı kâhin analistlerin Bitcoin (BTC) için 100.000 dolar seviyelerini göreceği söylentilerine de kesinlikle inanmadığını belirtti.

Spencer Schiff geçen yıl sadece 450 dolar değerinde Bitcoin’e sahip olduğunu açıklamıştı. Bitcoin eleştirmeni olarak tanınan baba Peter Schiif, kendisi dijital varlıklara bu kadar karşı olmasından dolayı oğlunun tamamen BTC’ye yönelmesi canını sıkmış olabilir. Ancak Bitcoin o dönem yaklaşık olarak 10.000 dolar civarlarında işlem görürken, şu anda 48.000 dolar seviyelerinde işlem görmesi Spencer Schiff’in doğru bir hamle yaptığını açıklar nitelikte. Otoriteler için ise baba ve oğlun farklı yatırım yollarını izlemesi, güzel bir strateji olarak değerlendirilebileceğini söylüyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Yükselir mi? BTC Coin Geleceği 2021

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün