Altcoin Haberleri

Ünlü Trader Açıklıyor: Dogecoin’e Yatırım Yapılmalı mı?

Eğlenceli ya da deneysel bir para olarak başlayan Dogecoin, son birkaç ayda çok fazla değer kazandı. Başlangıçta, Billy Markus ve Jack Palmer tarafından bir şaka olarak yapıldı ve asla bu kadar yüksek fiyatlara çıkacağı gerçekten beklenmedi. Elon Musk tweet attığından beri Dogecoin popülerlik kazanıyor.

Diğer birçok ünlü de Dogecoin hakkında tweet attı ve böylece Dogecoin popülaritesini artırdı. Asıl soru, Dogecoin’e Yatırım Yapılmalı mı?

Bunu anlamak için de öncelikle gizlilik, projenin geçmişi, piyasa değeri vb. dahil olmak üzere belirli noktaları dikkate alması gerekir.

Başarılı isimler açıkladı: Dogecoin’e Yatırım Yapılmalı mı?

Cashaa’nın kurucusu ve CEO’su Kumar Gaurav’a göre Dogecoin 7 yıldan fazla bir süredir piyasada, dolayısıyla meşruiyeti açısından herhangi bir soru yok.

İkinci olarak, geleneksel bankacılık ücretlerinden muaf bir ödeme sistemi oluşturmak için tanımlanmış bir amacı olduğu söyleniyor. Dolayısıyla, bir yatırımcı Dogecoin’e para koyuyorsa, bu temelde bir iyi yatırım.

Ancak Gaurav, bunun yalnızca kendi kişisel görüşü olduğunu ve herhangi bir mali tavsiye olarak görülmemesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme: Bitcoin ve Altcoinlerin düşüşü sona mı geldi?

Gaurav’a göre Dogecoin’in büyümesinin gerçek nedeni, yeni yatırımcıların kripto para ve piyasadaki talep ve arzın temel prensiplerini öğretmeye yardımcı olan düşük değeridir.

Sektör başlangıç ​​aşamasındadır ve her gün piyasaya çok sayıda insanın katıldığı ve başlangıçta düşük fiyata bir şeyler seçtikleri göz önüne alındığında DOGE değeri de artacaktır. Dogecoin düşük bir fiyata satılıyor şu anda ve aynı zamanda oldukça popüler. Dolayısıyla bu iyi bir bahistir, ancak bir yatırımcının DOGE’dan ne zaman çıkılacağını bilmesi gerekiyor.

doge

CoinSwitch Kuber CEO’su ve kurucu ortağı Ashish Singhal, bunu tamamen öznel bir karar olarak nitelendirdi.

Dogecoin’e yapılan yatırımlar, diğer herhangi bir kripto para birimi gibidir ve yalnızca kaybedebileceğiniz kadar ile yapılmalıdır.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Unocoin’in CEO’su ve kurucu ortağı Sathvik Vishwanath, Bitcoin’in icadının ana sebebinin internette hızlı ve ücretsiz ödemeler olmasına rağmen, Bitcoin fiyatındaki artış yaşandığını ve şu anda Bitcoin ağındaki işlem ücretlerinin çok fazla olduğunu söyledi. Bitcoin işlem ücretlerinin bu derece artması ile Vishwanath Dogecoin’in daha iyi bir alternatif olduğunu düşündüğünü söyledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Haberleri

İşlem onay sürelerinin birkaç dakikadan az olması ve her bir DOGE’un birkaç kuruştan daha değerli olmamasıyla Vishwanath, Bitcoin kendini dijital bir altın olarak tanımlarken, Dogeocin hızlı ve ücretsiz transfer kullanım DOGE’u kurtarıcyor.

Bununla birlikte başarılı CEO Dogecoin’e yapılan yatırımın, önceki eğilimlerine dayalı olarak Bitcoin’e yatırım yapmaktan daha riskli göründüğü konusunda uyardı, ancak kullanım durumunun genel halk tarafından kabul edilmesi ile DOGE’un iyi bir yatırım olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu