Anasayfa Analiz Ünlü Trader Analizini Çürüttü: Bitcoin Bu Seviyeye Düşmeyecek!

Ünlü Trader Analizini Çürüttü: Bitcoin Bu Seviyeye Düşmeyecek!

Analiz

MN Trading'in kurucusu Michael van de Poppe, lider kripto para olan BTC ile ilgili bazı önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Ünlü Trader Analizini Çürüttü: Bitcoin Bu Seviyeye Düşmeyecek!

MN Trading'in kurucusu Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) başka bir boğa koşusuna çıkmadan önce 12.000 dolara düşeceği fikrini çürüttü. Tanınmış kripto analisti, altcoin piyasası yükselmeden önce başka bir çöküş yaşayacağı fikrine de karşı çıktı.

Van de Poppe, görüşünü açıklamak için bir tweet attı ve altcoin yatırımcılarının hareket eksikliği nedeniyle piyasalara olan inancını yavaş yavaş kaybettiğini belirtti. Kripto analisti, Mayıs 2021'den bu yana birçok altcoinin düşüş eğiliminde olduğunu ve iki yıldan fazla süren bir ayı piyasasını işaret ettiğini gözlemledi.

Van de Poppe, mevcut kripto piyasa trendini en uzun ayı piyasa olarak kabul etmesine rağmen, gelişmenin garip olmadığını kaydetti. Uzamış ayı piyasası, 2022'de blockchain ekosisteminin yaşadığı çeşitli saldırılara bağladı. Ona göre, hükümetler bu saldırıları, yatırımcıları korumak için düzenleyici bir çerçeve ile adım atmak için yollar olarak kullandı.

Kripto Ekosistemine Zarar Veriyor!

Ünlü Trader Analizini Çürüttü: Bitcoin Bu Seviyeye Düşmeyecek!

Van de Poppe, hükümetin yatırımcıları koruma yaklaşımının, iyi niyetlerine rağmen kripto ekosistemine zarar verebileceğini düşünüyor. Binance'e dava açan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve aynı kripto borsa soruşturan Adalet Bakanlığı (DoJ) gibi bazı örnekler verdi. Bunlar olurken TradeFi, ETF teklifleri ve bir kripto borsası, EDX aracılığıyla ekosisteme girdi.

Van de Poppe, bu tür gelişmelerin sosyal medyadaki duyarlılığın tarihten kaynaklandığını doğruladığına inanıyor. Ona göre, çoğu sesli hesap, 2021 yılında ilk ayı döngüsünü atlatmış ve piyasalara adım atmış kişilerdir. Van de Poppe, böyle bir beklentinin nedeninin, insanların geçmiş verilere dayanarak geleceklerini tahmin etmeleri olduğuna inanıyor.

Ancak kripto analisti, düşüş eğiliminin sürekli olarak devam edeceği konusunda hemfikir değil. Van de Poppe'ye göre yapılacak en akıllıca şey, sabırlı olmak ve pozisyon biriktiren büyük kurumların adımlarını takip etmektir diyebiliriz.

Ünlü Trader Analizini Çürüttü: Bitcoin Bu Seviyeye Düşmeyecek! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar