Anasayfa Altcoin Ünlü Trader, Yüzde 500'den Fazla Artan Bu Coin'i Biriktiriyor!

Ünlü Trader, Yüzde 500'den Fazla Artan Bu Coin'i Biriktiriyor!

Altcoin

Ünlü trader The Flow Horse, üç ayda yüzde 500'den fazla değer kazanan bir altcoin'i yeniden biriktirdiğini açıkladı.

Ünlü Trader, Yüzde 500'den Fazla Artan Bu Coin'i Biriktiriyor!

Üst düzey bir kripto traderı, bir Solana ekosistem kriptosunu ve gözden uzak kalmış bir altcoin'i yeniden biriktirdiğini söylüyor.

Eskiden Cantering Clark olarak bilinen takma isimli trader The Flow Horse, sosyal medya platformu X'teki 182.400 takipçisine Solana tabanlı spor bahisleri ve çevrim içi kumar platformu Rollbit (RLB) ve kripto talep ticareti ve türev pazar yeri Open Exchange'in (OX) yüzde 30 ila yüzde 60 arasında düzeltmelerden geçtikten sonra şu anda cazip bir şekilde fiyatlandırıldığını söylüyor.

Trader, "OX ve RLB'yi geri almaya başladım." dedi. 

Ünlü Trader, Yüzde 500'den Fazla Artan Bu Coin'i Biriktiriyor!

RLB, Ağustos ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 30 düşüşle, yazım sırasında 0,143 dolardan işlem görüyor. Haziran ortasından bu yana RLB yaklaşık yüzde 521 oranında yükseliş gösterdi.

OX, geçen ay kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 60 düşüşle, bu yazının yazıldığı sırada 0,0328 dolardan işlem görüyor.

Trader, OX varlığına az değer biçilmesiyle ilgili şunları söylüyor:

Kripto Twitter her türlü anlamsız çöpü satın alacak, bu yüzden alarm zillerim oy birliğiyle nefret edilen bir şeyle çalıyor. Bu, sadece şu an için yetersiz tahsis edildiği anlamına geliyor. Tokenin arkasındaki insanların bunu bir sinyal mekanizması olarak kullanmasını geçiştirmezdim.

Ünlü Trader, Yüzde 500'den Fazla Artan Bu Coin'i Biriktiriyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)