Anasayfa Altcoin Upbit, Bu Altcoin için Listeleme Haberini Duyurdu! Fiyat Patladı...

Upbit, Bu Altcoin için Listeleme Haberini Duyurdu! Fiyat Patladı...

Altcoin

Kripto para borsası Upbit, Astar (ASTR) için listeleme haberini duyurdu. Bunun üzerine token fiyatında artış yaşandı.

Upbit, Bu Altcoin için Listeleme Haberini Duyurdu! Fiyat Patladı...

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası Upbit, 18 Aralık Pazartesi günü Astar (ASTR) ticaretini mümkün kılacağını duyurdu. Won-ASTR işlem çiftinin kullanıma sunulmasıyla birlikte borsanın güvenli bir ticaret ortamı sağlama hedefinin bir parçası olarak ticarette bazı ilk kısıtlamalar görülecek.

Upbit, yalnızca doğrudan Astar Network'ten para yatırma işlemlerini mümkün kılacak ve satın alma emirleri ilk beş dakika içinde sınırlı olacak. Buna ek olarak Güney Kore borsası, başlangıçta satış emirlerini bir önceki kapanışın yüzde 10 altında veya daha düşük fiyatlarla sınırlayacak ve ilk saatlerde piyasa fiyatı ve ön emirler kısıtlanacak.

ASTR'nin Upbit'e eklenmesi, Astar Network'ün birkaç büyük yükseltme gerçekleştirdiği yıl içinde geldi. Haziran ayında Astar Network; token ekonomisinin geliştirilmesi, yapısının düzenlenmesi ve teknolojik bir çerçeve oluşturulması açısından uzun vadeli planlarının bir taslağı olan "Astar 2.0 Vizyonu "nu açıkladı.

Astar Network, amacının inovasyon yoluyla blockchain atılımları gerçekleştirmek ve Web3'ün daha fazla benimsenmesine yardımcı olmak olduğunu belirtti. Bu amaç doğrultusunda, Temmuz ayında NTT Digital ile ortaklık kurarak ağ altyapısını iyileştirmek amacıyla bir Web3 eğitim programı oluşturdu.

ASTR Fiyatı Nasıl Tepki Verdi?

Upbit, Bu Altcoin için Listeleme Haberini Duyurdu! Fiyat Patladı...

Upbit'te ticaretin 18 Aralık'ta başlayacağının duyurulmasının hemen ardından ASTR'nin değeri yüzde 70'e varan bir artışla yaklaşık 0,14 dolara yükseldi. İlk dalgalanmanın ardından token yaklaşık 0,12 dolara geriledi. 

ASTR'nin Pazartesi günü yaşanan ani yükselişi, haftalardır görülen en dramatik fiyat hareketiydi ve buna büyük bir hacim artışı eşlik etti. Buna rağmen token, önceki 365 güne bakıldığında önemli bir volatilite yaşadı ve bu dönemde toplam yüzde 190,23 artış gösterdi.

Geçtiğimiz hafta boyunca ASTR, nispeten yatay bir seyir izledi ancak büyük ölçüde 18 Aralık'taki yükselişi sayesinde yüzde 50,69 oranında yeşil bölgede yer aldı. Bununla birlikte token, son 30 günde yavaşça yükselirken ay boyunca yüzde 83,94 artış göstermiş durumda.

Kaynak: Finbold

Upbit, Bu Altcoin için Listeleme Haberini Duyurdu! Fiyat Patladı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto ve Oyun Sektörünün Yeni Harikası Olan ''SIDUS'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Yeni Harikası: CyberConnect (CYBER) Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Solana Ecosystem: Çok Yönlü Blok Zinciri Çözümleri
Rehber Banu Fırıncılar