Anasayfa Altcoin Upbit Listelemesi Sonrası Bu Altcoin Yüzde 20'den Fazla Patladı!

Upbit Listelemesi Sonrası Bu Altcoin Yüzde 20'den Fazla Patladı!

Altcoin

SPACE ID (ID), Upbit listelemesi sonrası yüzde 20'den fazla değer kazandı.

Upbit Listelemesi Sonrası Bu Altcoin Yüzde 20'den Fazla Patladı!

Kripto para piyasasında önemli bir gelişme olarak SPACE ID (ID), Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası Upbit'te listelenmesinin ardından birkaç saat içinde fiyatında yüzde 20'nin üzerinde kayda değer bir artışa tanık oldu.

Binance'in 30. launchpad projesi olan SPACE ID'nin listelendiğinin duyurulması, kripto meraklıları ve yatırımcılar arasında bir hareketlilik yarattı.

Önde gelen bir kripto para analiz platformu olan Lookonchain, SPACE ID'nin Upbit'te listelenmesinin önemli etkisini bildirmek için X'e gitti. Tweet; ID fiyatının, kripto para borsası Upbit'te listelenmesinin ardından arttığını belirtti. 

Tweet, ayrıca çok sayıda cüzdanın Upbit'e yatırmaya hazırlanmak üzere borsalardan ID çekme sürecinde olduğunu kaydetti.

Lookonchain, özellikle "0x2b51" cüzdanının Binance ve OKX borsalarından 1,55 milyon ID çektiğini ve bunun Upbit'e yatırma hazırlıklarına işaret ettiğini vurguladı.

ID'nin mevcut piyasa fiyatı 0,2977 dolar seviyesinde bulunuyor. Söz konusu fiyat, son 24 saat içerisinde yüzde 20'lik kayda değer bir artış gösterdi. Ayrıca, işlem hacmi de aynı dönemde yüzde 611,42 oranında artarak 193.888.596 dolara ulaştı. 

Upbit Listelemesi Sonrası Bu Altcoin Yüzde 20'den Fazla Patladı!

Merkeziyetsiz Kimliğin Önemi Artıyor

SPACE ID, kendisini çok zincirli bir blockchain adlandırma hizmeti olarak konumlandırıyor ve kullanıcılara .arb, .bnb ve .eth gibi uzantılara sahip alan adlarını kaydetme olanağı sunuyor.

Web3 ortamı genişlemeye devam ettikçe merkeziyetsiz kimlik çözümleri önem kazanmıştır ve SPACE ID bu artan ihtiyacı karşılamaktadır. Platform; Web3 alan adlarını keşfetme, kaydetme, ticaretini yapma ve yönetme hizmetlerini tek bir kullanıcı dostu konumda birleştirerek kapsamlı bir Web3 kimlik çözümü sunuyor.

Upbit'in SPACE ID'yi listeleme kararı, borsanın Web3 ekosisteminde merkeziyetsiz kimliğin artan önemini kabul ettiğini yansıtıyor. Web3 kullanıcılarındaki artışla birlikte güvenli ve verimli merkeziyetsiz kimlik çözümlerine olan talep kripto topluluğu için bir odak noktası haline geldi.

Web3'ün etkisi kripto para alanının geleceğini şekillendirmeye devam ederken yatırımcılar ve meraklılar piyasa trendlerini yakından takip ediyor.

Kaynak: U.Today

Upbit Listelemesi Sonrası Bu Altcoin Yüzde 20'den Fazla Patladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar