Kripto Para Haberleri

UpBit’i Diğer Kripto Para Borsaları Destekliyor

Upbit’den Çalınan ETH Başka Adreslere Aktarılıyor

Upbit’den çalınan ETH diğer adreslere taşınmaya başladı. Bugün başlayan harekette, 17 milyon doların üzerinde olan 112.020 ETH’nin iki adrese aktarıldığını gördü. Bilgisayar korsanlarının tanımlanmasına yardımcı olabilecek herhangi bir detay bulunamadı.

Kripto Para Borsaları Upbit’i Destekliyor

Kripto topluluğu bu talihsiz durumda Upbit’i desteklemek için bir araya geldi. Büyük borsalar, durumla başa çıkmak için Upbit’e yardım etmeyi teklif etti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsaya çalınan ETH’ler gönderilirse hemen donduracaklarını bildirdi. OKEx COO’su, Andy Cheung, OKEx’in Upbit’e yardımcı olmak için çalıştığını söyledi.

Huobi Global’in CEO’su Livio Weng, “Upbit hackinden gelen fonları izleyip güvence altına alacaklarını” söyledi. Weng ayrıca, Hack’ten gelen herhangi bir fonun borsaya girmesi durumunda Upbit ile birlikte çalışacaklarını bildirdi.

KuCoin CEO’su Michael Gan, Upbit’e verdiği desteği de arttırdı ve KuCoin’e gelen çalınan fonları dondurmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

Changelly’nin CEO’su Eric Benz, Upbit’e yardım etme ve saldırıya uğramış fonların platformlarından geçmesini durdurma benzer bir görüş ile hareket edeceklerini bildirdi.

Büyük borsaların hack sonrasında Upbit’e sunduğu destek göz önüne alındığında, hacker’ın bu borsalarda çalınan ETH’yi likiditeye dönüştürmesi çok zor olacaktır. Ayrıca, olaya çok fazla kişi baktığından dolayı çalınan fonların herhangi bir hareketi hemen fark edilecek ve böylece hackerların kimliklerinin bulunması kolaylaşacak.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu