Anasayfa Altcoin "Uptober" Başladı: Yükseliş Ayında Bu İki Kriptoya Dikkat Edin!

"Uptober" Başladı: Yükseliş Ayında Bu İki Kriptoya Dikkat Edin!

Altcoin

Tarihsel olarak kripto para piyasası için bir yükseliş ayı olan Ekim heyecanla bekleniyordu. Bu sebeple bu ay bu 2 kripto para biriminden gözünüzü ayırmayın...

Ekim ayı, tarihsel olarak kripto para piyassıa için yükseliş ayı oldu. Aslında yükseliş performansı nedeniyle yatırımcılar bu ayı sıklıkla "Uptober" olarak adlandırıyor. 2013'ten bu yana Ekim ayı yalnızca iki kez negatif büyüme kaydetti. 2021'deki tarihi boğa koşusu ve 2022'deki trajik çöküşle birlikte yatırımcılar piyasanın bundan sonra ivme kazanacağından umutlu.

Bunu söyledikten sonra, işte "Uptober"da gözünüzü ayırmamanız gereken 2 kripto para birimi:

1. Ethereum (ETH)

Bu yılın Ocak ayından bu yana Ethereum'un (ETH) fiyatı yaklaşık %38 arttı. Her ne kadar Bitcoin'in (BTC) %60'a yakın büyümesinden çok uzak olsa da, yine de övgüye değer bir başarıdır. Ancak Ethereum (ETH) için en büyük gelişmelerden biri, birkaç Ethereum Borsa Yatırım Fonu'nun (ETF) piyasaya sürülmesidir. Lansman biraz sönük olsa da varlık ayın ilerleyen zamanlarında ivme kazanabilir.

"Uptober" Başladı: Yükseliş Ayında Bu İki Kriptoya Dikkat Edin!

Üstelik Ethereum'un (ETH) fiyatı geçtiğimiz hafta 1.735,72 dolara yükseldi. Ancak piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi bu seviyeyi koruyamadı. Hızla bir düzeltme yaşadı ve %4 oranında düşüş yaşadı. Yine de Ethereum (ETH) bu Ekim ayında izlenmeye değer bir kripto para birimidir.

2. Solana (SOL)

FTX'in çöküşünün ardından %90'ın üzerinde düşüş yaşamasına rağmen Solana (SOL), 2023'te oldukça dikkat çekici bir toparlanma kaydetti. Token, bu yılın Ocak ayından bu yana %140,56 artış gösterdi. Ayrıca CoinShares'in en son haftalık fon akışı raporuna göre Solana (SOL), bu yıl 27 hafta girişe ve sadece 4 hafta çıkışa tanık oldu. 

"Uptober" Başladı: Yükseliş Ayında Bu İki Kriptoya Dikkat Edin!

Ek olarak, token kurumsal yatırımcılar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Bu, onu birçok perakende yatırımcı için güvenli bir bahis haline getirebilir ve onu Ekim 2023'te izlenecek iyi bir kripto para birimi haline getirebilir.

"Uptober" Başladı: Yükseliş Ayında Bu İki Kriptoya Dikkat Edin! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar