Bitcoin Haberleri

Usta Kâhin: Bitcoin için Önümüzdeki Haftalarda Daha Kötü Senaryolar Gerçekleşecek

Bitcoin bugün sabahın erken saatlerindeki dip seviyelerinden yükseldi, ancak bu devam etmezse ve hızlı bir şekilde kripto kan dökülmesi daha yeni başlıyor olabilir.

AEST 4.30’da BTC, bu sabah 31.000 ABD Dolarının biraz üzerinde düşük bir seviyeden 32.700 ABD Dolarının biraz altında el değiştiriyordu, ancak son 24 saat içinde hala yüzde 1.8 düştü.

Tam zamanlı Hollandalı bir tüccar olan Michaël van de Poppe dün gece bir YouTube videosunda “Piyasa duyarlılığı şu anda bir cenaze töreninde” dedi.

Bitcoin 32.000 ABD Dolarından 28.000 ABD Dolarına kadar destek tutamazsa, muhtemelen en az 24.000 ABD Dolarına ve belki de 20.000 ABD Dolarına kadar düşeceğini söyledi.

En iyi durum, 35.900 ABD Doları’nda bir koşu yapmadan önce bir geri dönüş ve daha yüksek bir düşük dönem, ardından 40.000 ABD Dolarını aşma girişiminden önce daha fazla birikim olacaktır.

City Index analisti Tony Sycamore , Ausbiz TV’ye , Kasım ayındaki bir trend çizgisine denk gelen, “baş ve omuzlar” oluşumu olarak bilinen bir yükselişten düşüşe dönüş modeli gördüğünü söyledi .

“Eğer bu boyun çizgisi kırılırsa, bir sonraki hedef 2017’nin sonunda (Aralık) sonunda görebileceğimiz en yüksek 19.666 ABD Doları’na geri dönüyor. Yani önümüzdeki birkaç gün için gerçekten çok şey devam ediyor.”

Bitcoin’in daha düşük bir düşük ayarlaması için gerçek bir şans var, dedi.

“Bu, Bitcoin için gelişen potansiyel olarak oldukça aşağı yönlü bir durum.”

Perth merkezli piyasa analisti Carl Capolingua, ThinkMarkets ile Bitcoin için destek seviyelerini 31.104 ABD Doları ve 28.876 ABD Doları olarak görüyor. Bu seviyeleri kırmak, 19.930 ABD Doları civarında bir düşüş anlamına geleceğini tahmin etti.

Twitter hesabı Bitcoin Charts, haftalık zaman diliminde hala biraz yükseliş gördüklerini bildirdi, ancak önümüzdeki yol zorlu görünüyordu.

“Ayılar kontrol altında ve er ya da geç 35 binin üzerine çıkamazsak, boğalar için işler pek iyi görünmüyor.”

Ancak bazıları toparlanmanın hızlı olabileceğini öne sürüyordu.

Çin Faktörü?

çin kripto para

Brisbane merkezli Monochrome Asset Management’ın kurucusu Jeff Yew, satışları Çin’in Bitcoin madenciliği ve ticaretine yönelik baskılarına bağladı – 2013’ten bu yana ülkenin sekizinci kez bir “yasaklama” uyguladığını işaret ediyor.

Stockhead’e bir metin mesajında, “Böyle bir olay meydana geldiğinde kısa vadeli oynaklığa yol açacağından emin olabilirsiniz – bu sürpriz değil” dedi.

“Çin’in Bitcoin’i yasaklama hareketini Çin için jeo stratejik bir gaf olarak görüyorum, ancak dünya için büyük bir kazanç teşkil ediyor.”

Yew, bu tweet’i Facebook’un ödeme başkanından alıntıladı ve Bitcoin madencilik altyapısının ABD’ye yeniden dağıtılmasının ağ için olumlu olacağını savundu.

Yew, “Yüzde 30’a yakın yenilenebilir enerji benimsemesi ve Bitcoin madenciliği için uyumlu bir düzenleyici ekosistem ile Avustralya’nın, Çin’den en büyük yetenek / yatırım göçünde bir pay için mücadele etmek için Kuzey Amerika, Orta Asya ve Batı Avrupa’ya ayak uydurması gerekiyor.” dedim.

“Bu, milyarlarca, 5 basamaklı bir iş endüstrisidir.”

Yew, Bitcoin’in bugüne kadar yüzde 12,9 ve geçen yıla göre yüzde 184,6 arttığını da belirtmekte fayda var.

“Monochrome’da, dijital varlığa pasif, uzun vadeli bir bakış açısına sahibiz, bu nedenle konumumuz geçerliliğini koruyor ve öngörülebilir gelecekte de öyle olacak.”

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Piyasa Düşüşlerinde Hayatta Kalmanın 8 Yolu

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Birçok siteye baktım hesaplamak için umduğumdan fazlasını bile buldum bu sitede emeğinize sağlık çok işime yarıyor sürekli girip bakıyorum yatırımcı olarak

  2. Çin’in Bitcoini yasaklama olayı bana göre gaftır, sonu da pişmanlıktır. Bitcoinin geliştiği ve ön plana geçtiği şu günlerde olayın arkasında siyasi neden var mı bilmek isterdim

  3. Ufak da olsa bir yatırım yapmayı düşünüyorum sitenizi biraz daha inceledikten sonra yatırım yapacam

  4. Yatırım yapmak istiyordum bu site sayesinde doğru kararlar verdiğimi düşünüyorum teşekkürlerr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu