Altcoin Haberleri

Usta Kâhin: Shiba Inu’den Zarar Görenler Yakında Fazlasıyla Telafi Edecek

Kripto para borsası WazirX, geçen hafta şaka odaklı kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) değişken fiyatlarından dolayı büyük kayıplar yaşayan yatırımcıları tamamen telafi edeceklerini söyledi.

Binance’a ait olan ve öncelikli olarak Hindistan’daki müşterilere hizmet veren kripto para borsası WazirX ‘inCEO’su Nischal Shetty, Twitter’da şirketin SHIB tokenini satın alan yatırımcılar için “WRX Airdrop” programı hakkında ayrıntılı bir blog yazısı yayınlayacağını söyledi. Geçen hafta son derece yüksek bir fiyattan SHIB alan yatırımcılar hala tokenlerini satmadı.

Nischal Shetty, bu durumda etkilenen kullanıcılara önümüzdeki dört ay boyunca her ay kayıplarının %25’ine eşdeğer WazirX’in yardımcı program tokeni olan WRX ödemesi yapılacağını söyledi. WazirX’in sahibi Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsasıdır.

WazirX’de Shiba Inu sorunları nasıl başladı?

WazirX

Kullanıcılar, kendisini “Dogecoin (DOGE) katili” olarak tanımlayan bu şaka odaklı kripto para birimini satın aldıktan sonra, Twitter’da fiyat farkından şikâyet etmişlerdi. WazirX, geçen hafta bir blog gönderisinde SHIB piyasada yayınlandığında yanlış yapılandırma ve WazirX’in likidite sağlayıcısının yeterli likidite sağlamadaki gecikmesi nedeniyle Shiba Inu’da para yatırma ve çekme işlemlerinin daha uzun sürdüğünü söyledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  XRP fiyatı %10 değer kazandı: 0.28 Dolar!

Shiba Inu, 13 Mayıs’ta WazirX işlem platformunda gerçek değerinden daha yüksek bir fiyatla listelendi. SHIB tokeni listeleme sırasında 0.0002 dolar değerindeydi, ancak WazirX’te listelenen fiyatı 0.04 dolar idi. Birçok yatırımcı, tokenin gerçek fiyatını kontrol etmeden listelenen fiyattan satın aldı.

Geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz gibi Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, SHIB tokenin WazirX’de listelendiği gün Hindistan’ın Covid-Crypto Yardım Fonu’na 50 trilyon Shiba Inu bağışladı. Buna ek olarak Vitalik Buterin, bugün bildirdiğimiz gibi 6.6 milyar adet SHIB tokenini yaktı.

Shiba Inu, son 24 saatte %9,5 yükseldi ve şu anda 0,00001705 dolardan işlem görüyor.

İlgili İçerik: SHIBA INU (SHIB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu