Anasayfa Altcoin USTC Repeg Ekibinin Teklifi Onaylandı: Fiyatlar Nasıl Etkilendi?

USTC Repeg Ekibinin Teklifi Onaylandı: Fiyatlar Nasıl Etkilendi?

Altcoin

Terra Classic topluluğu, USTC repeg ekibinin teklifini onaylayarak fiyatlara potansiyel olarak yukarı yönlü bir ivme kazandırdı.

USTC Repeg Ekibinin Teklifi Onaylandı: Fiyatlar Nasıl Etkilendi?

USTC Quant ekibine Ağustos ayı için fon sağlamaya yönelik topluluk havuzu harcama teklifi, Terra Classic topluluğu tarafından resmen kabul edildi.

Teklif, Terra Station cüzdan sorunları nedeniyle başlangıçta minimum oy alamamasının ardından USTC repeg ekibi tarafından yeniden sunuldu.

Terra Classic Topluluğu, Önemli Teklifi Kabul Etti

11730 numaralı "USTC/Stable Algo Quant Team" teklifi, Terra Classic topluluğunun öneriyi onaylamasıyla resmen kabul edildi.

Station cüzdanı günlerce kapalı kaldıktan sonra canlı ve çalışır durumda olduğu için teklif bu kez uygun doğrulayıcı oylama katılımını aldı.

Teklif, yüzde 50 "Evet" oyu alarak "geçme eşiğini" aştı. Ayrıca, teklif yüzde 8 "Hayır" ve yüzde 7 "Veto ile Hayır" oyu aldı. En büyük oy gücüne sahip doğrulayıcı Allnodes'un oyu ile birlikte teklif, yüzde 35 "Çekimser" oy aldı. 

Toplamda 50 doğrulayıcı, yönetişim oylamasına katılmış ve 35 doğrulayıcı, teklifi desteklemiştir. Bunlar arasında DFLunc, Stakely, 1maxfee, TerraCVita, LUNC DAO ve StakeBin bulunmaktadır.

Teklif, daha önce topluluk tarafından yönetişim oylaması yoluyla reddedilmişti. Ancak USTC Quant ekibi üyeleri, teklifin sonucunu değiştirdikleri için bazı doğrulayıcıları suçladı.

Bir doğrulayıcı, USTC repeg ekibine komisyonlar aracılığıyla çalışmaları için fon sağladığını duyurdu. USTC repeg ekibi, herhangi bir ek fon olmadan yakılacak "zombi USTC" kaynaklarını belirlemeyi planlıyor.

USTC Repeg Ekibinin Teklifi Onaylandı: Fiyatlar Nasıl Etkilendi?

LUNC ve USTC Fiyatları Yine Düştü

ABD SEC'in 7 Bitcoin ETF'sinin tamamına ilişkin kararını ertelemesinin ardından kripto para piyasasının genelinde bir satış dalgası görüldü. LUNC ve USTC fiyatları da önemli ölçüde düştü.

LUNC fiyatı, son 24 saatte yüzde 3 ve bir ayda yüzde 22 düşüşle şu anda 0,000061 dolardan işlem görüyor. 24 saatin dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 0,0000612 dolar ve 0,0000644 dolardır.

Bu arada USTC fiyatı son 24 saatte yüzde 5 düştü ve fiyat şu anda 0,011 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, işlem hacmi son 24 saatte yüzde 150 arttı.

Kaynak: CoinGape

USTC Repeg Ekibinin Teklifi Onaylandı: Fiyatlar Nasıl Etkilendi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Rehber Dilara Avcıoğlu
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu