Anasayfa Altcoin Uyanık Balinadan Piyasa Çöküşü Öncesi Yüklü ETH Satışı!

Uyanık Balinadan Piyasa Çöküşü Öncesi Yüklü ETH Satışı!

Altcoin

Kripto para piyasasındaki çöküş öncesi bir balinanın yüklü bir ETH satışı gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Uyanık Balinadan Piyasa Çöküşü Öncesi Yüklü ETH Satışı!

Kripto para piyasası, birkaç saat önce 2023'teki en derin düşüşlerinden birini kaydetti. Bitcoin ve Ethereum yüzde 7'den fazla düşüş yaşarken piyasa değerleri de sırasıyla 515 milyar ve 202 milyar dolar seviyelerine geriledi.

Bununla birlikte bir balina, çöküşten hemen önce varlıklarını kurnazca sattı ve kendini korudu. Lookonchain tarafından yakın zamanda yapılan bir analiz, balinanın ani çöküş öncesi 41 milyon dolar değerinde 22.241 ETH sattığını ortaya çıkardı. Satış, kârlı değildi. Balina, 1.7 milyon dolar kaybetti.

Fakat kayba katlanmak, piyasadaki çöküşü başarıyla atlatmasına yardımcı oldu. Zincir üstü analitik platformu, balinanın ileride varlıkları çok daha ucuza geri satın alabileceğine dikkat çekti.

Bununla birlikte, BTC için Coinbase primi yüzde 3 arttı. Bu, Coinbase balinalarının zaten dipten satın almaya başladığı anlamına gelebilir. Aksine, yükseliş Binance borsasında başlatılan bir balina varlık dump'ı nedeniyle de olabilir.

Düşüşün yoğunluğu söz konusu olduğunda, Bitcoin OI-ağırlıklı fonlama oranı, 12 Mart 2023'ten bu yana ilk kez yüzde -0,01'in altına indi. Ethereum'un oranı daha düşüktü ve yazının yazıldığı sırada -0,0273 değerinde kendisini gösterdi. 

Dipten Alım Çağrıları 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Ayı koşulları, düşük değerlerinden dolayı varlıkları biriktirmek için genellikle ideal bir zaman olarak kabul edilir. Şu anda sosyal medya platformlarındaki tüm kripto tartışmalarının yaklaşık yüzde 1'i dipten alımla ilgili.

Bu, Nisan 2023'ten bu yana kaydedilen en büyük oran ve muhtemelen yatırımcıların şu anda portföylerine daha fazla kripto varlık eklemek istediğini gösteriyor.

Uyanık Balinadan Piyasa Çöküşü Öncesi Yüklü ETH Satışı!

Uyanık Balinadan Piyasa Çöküşü Öncesi Yüklü ETH Satışı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar