Anasayfa Analiz Uyarı Geldi: Ethereum Bu Şartlar Altında Büyük Bir Darbe Alabilir!

Uyarı Geldi: Ethereum Bu Şartlar Altında Büyük Bir Darbe Alabilir!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı, belirli bir destek seviyesini kırması halinde büyük bir darbe alabilir.

Uyarı Geldi: Ethereum Bu Şartlar Altında Büyük Bir Darbe Alabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.670 dolarlık direncin altında düzeltme yaptı. Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık desteği kırarsa büyük bir darbe alabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.660 dolarlık dirençten düşüş dalgası başlattı.
  • Fiyat 1.640 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.640 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • Kısa vadede başka bir yükseliş başlatmak için işlem çiftinin 1.600 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kalması gerekiyor.

Ethereum fiyatı 1.660 dolar ve 1.670 dolar direnç seviyelerini aşamadı. Sonuç olarak Ethereum fiyatı başka bir düşüş başlattı ve 1.630 dolarlık desteğin altında işlem gördü.

Fiyat da 1.620 dolarlık desteğin altına düştü. Fakat boğalar 1.600 dolar seviyesinin yakınında aktif durumda. 1.606 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıplarını pekiştiriyor. 

Ethereum fiyatı şu anda 1.640 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.640 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

Ethereum Fiyatı Düşüşe Geçti: Büyük Bir Darbe Alabilir!

Yukarı yönde fiyat 1.630 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.640 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın. 

Ana direnç şu anda 1.660 dolar civarında şekilleniyor. 1.660 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.720 dolarlık dirence doğru gönderebilir. 

Bir sonraki büyük direnç 1.750 dolar seviyesine yakın. 1.750 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, Ethereum fiyatını daha da yükseğe, 1.820 dolara doğru gönderebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.640 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.600 dolar seviyesine yakın.

1.600 doların altına doğru bir kırılma, kayıpları hızlandırabilir. Bir sonraki temel destek 1.540 dolara yakın, bunun altında fiyat 1.500 dolar seviyesini bile test edebilir. Bir sonraki temel destek ise 1.440 dolar.

Kaynak: NewsBTC

Uyarı Geldi: Ethereum Bu Şartlar Altında Büyük Bir Darbe Alabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar