Anasayfa Analiz Uyarı Yapıldı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyenin Altına Düşebilir!

Uyarı Yapıldı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyenin Altına Düşebilir!

Analiz

Analize göre; Ethereum fiyatı, belirli bir destek seviyesini kırarsa yeni bir düşüş başlatabilir.

Uyarı Yapıldı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyenin Altına Düşebilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.670 dolarlık direnç seviyesini kırmak için mücadele ediyor. Söz konusu fiyat, 1.640 dolarlık destek seviyesini kırarsa başka bir düşüş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.660 dolar ve 1.670 dolar seviyelerinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.660 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.660 dolar yakınlarındaki dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti, birkaç seans daha 1.670 doların altında kalırsa başka bir düşüş başlatabilir. 

Ethereum fiyatı 1.640 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası başlattı. Fakat söz konusu fiyat, 1.660 dolar ve 1.670 dolar seviyelerinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor.

Ethereum fiyatı 1.670 dolar seviyesinin altında düşüş işaretleri gösteriyor. Fiyat, ayrıca 1.660 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.660 dolar yakınlarındaki dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var. Fiyat, 1.640 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalırsa boğalar yeni bir yükseliş girişiminde bulunabilir.

Uyarı Yapıldı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyenin Altına Düşebilir!

Yukarı yönde fiyat 1.660 dolar seviyesinin ve trend çizgisinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.670 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 

1.670 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.700 dolarlık pivot seviyesine doğru gönderebilir. Bir sonraki büyük direnç 1.720 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Bunun üzerinde fiyat, 1.780 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.850 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı 1.670 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.640 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. İlk büyük destek, 1.620 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 

Bir sonraki temel destek, 1.580 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. 1.580 doların altında olumsuz bir kırılma olursa fiyat, 1.500 dolar seviyesine doğru hızlanabilir. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.440 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Uyarı Yapıldı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyenin Altına Düşebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar