Kripto Para Haberleri

Uzman Yatırımcı Rakesh Jhunjhunwala: 5 Dolarlık Bile Kripto Para Birimi Almayacağım

ABONE OL:

Manipülasyonların parası olarak nitelendirdiği ara birimi için sert eleştirilerde bulundu. Dünyanın en önemli isimlerinden ve aynı zamanda en güçlü yatırımcılarından bir tanesi olan Rakesh, kısa süre önce bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında açıklamada bulundu. 5 dolarlık dahi olsa kripto para satın almayacağını ve yıllar sonra da fikrinin hiçbir şekilde değişmeyeceğini sert bir dille ifade etti.

Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de dijital varlıklardaki anlık hareketler ve bu dengesizlik durumunun doğru bir yatırım tercihi olmadığını ifade etti. Buna benzer bir açıklama da kısa süre önce Bill Gates’ten gelmişti.

Her zaman söylediğimiz gibi dijital varlıklar ve piyasa, yatırımcıları ve uzmanları ikiye bölmüş durumda. Birçok yatırımcı, dijital varlıkların gayet güvenilir ve tercih edilebilecek bir yatırım aracı olduğunu düşünüyor. Bunlardan bir tanesi de Elon Musk. Yaptığı yatırımlar ile birlikte borsaya hareketlilik kazandırmaya devam ediyor ve dijital varlıkların en güçlü savunucusu olduğunu düşünüyoruz.

Güvenilmez, Dengesiz ve Balon…

Rakesh, öyle zannediyoruz ki bir hayli sinirli. Çünkü bu denli sert sözler bize ilginç geliyor. Evet eleştiride bulunabilirsiniz ancak bu denli ofansif söylemlere anlama veremiyoruz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 5 Dolar dahi olsa ve dünyanın en güçlü yatırım aracı da olsa hiçbir şekilde dijital varlık satın almayacağını ifade etti. Bunun gerekçesini de bu başlıkta açıkladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tether, XRP’yi Geçerek 3. En Büyük Kripto Para Oldu

Yatırımcıların büyük bir kısmı aynı şeyleri düşünüyor ve dijital varlıkların patlamaya hazır bir balon olduğunu ifade ediyor. Bizler ise aynı şeyleri düşünmüyoruz. Geleceğin para birimi olmaya aday güçlü bir varlık var ve kısa süre içerisinde büyük başarı elde ettiği gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Sizler de yatırım yapmasanız dahi en azından yakından takip edebilir ve fikir sahibi olmak adına mercek altına alabilirsiniz. Doğru bir değerlendirme ve analiz yapıldığı takdirde dijital varlıklar aracılığı ile kazanç elde etmek kesinlikle mümkün. Ve an itibarıyla bunu yerine getiren binlerce ve hatta milyonlarca insan var.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu