Anasayfa Altcoin Uzmanlar, 2024'ün Başında SHIB Fiyatı için Ne Bekliyorlar?

Uzmanlar, 2024'ün Başında SHIB Fiyatı için Ne Bekliyorlar?

Altcoin

Finans uzmanları, 2024 yılının başında Shiba Inu (SHIB) fiyatı için hangi tahminleri yapıyorlar? İşte ayrıntılar...

Uzmanlar, 2024'ün Başında SHIB Fiyatı için Ne Bekliyorlar?

Finans uzmanları, 2024'ün başlangıcı için Shiba Inu (SHIB) fiyatı hakkında farklı görüşlere sahip. TheFinanceNewsletter.com'un kurucusu Andrew Lokenauth ve Guru99'un kurucusu Krishna Rungta, SHIB hakkındaki profesyonel görüşlerini ve yeni yılın başındaki potansiyel fiyat hareketlerine ilişkin görüşlerini paylaştılar.

Andrew Lokenauth - SHIB Fiyatı Tahmini

Lokenauth, Shiba Inu'yu "temelde yatan bir değeri veya faydası olmayan",  "ticaret ve spekülasyonun ötesinde gerçek dünya kullanım durumlarından yoksun" ve "tamamen spekülatif bir varlık" olarak görüyor. Buna ek olarak Lokenauth, geliştiricilerinin "zayıf şeffaflığını ve iletişimini" ve "diğer büyük kripto para birimlerine kıyasla sınırlı ekosistemini" eleştirdi ve bunların hepsinin onu "dalgalanmaya karşı savunmasız" hale getirdiğini belirtti. 

Bunun da ötesinde deneyimli yatırımcı; Shiba Inu'nun, Dogecoin (DOGE) de dâhil olmak üzere "diğer köpek temalı meme coinler ile rekabet ettiğini" savundu. Lokenauth, SHIB'in büyük katalizörlerin yokluğunda ve "spekülatif varlıkları yiyen" ayı piyasası karşısında "muhtemelen düşmeye devam edeceğini" tahmin ediyor ve SHIB fiyatını 2024'ün başında 0,000005 dolar olarak belirliyor.

Uzmanlar, 2024'ün Başında SHIB Fiyatı için Ne Bekliyorlar?

Krishna Rungta - SHIB Fiyatı Tahmini

Aynı zamanda Rungta, merakla beklenen Layer-2 blockchain Shibarium'un piyasaya sürülmesinin Shiba Inu'nun fiyatı üzerinde büyük bir etki yaratamadığını belirtti ve bunun genel olarak kripto para piyasasının karmaşık yapısını gösterdiğini sözlerine ekledi. Rungta, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Shibarium yükseltmesi, yüksek beklentilere rağmen SHIB fiyatı üzerinde hemen bir etkiye sahip olmadı. Bu durum, önemli gelişmelerin bile ani fiyat artışlarına yol açmayabileceği kripto piyasalarının karmaşıklığını vurguluyor.

Rungta, herhangi bir spesifik rakam vermemekle birlikte, SHIB fiyatını belirleyen başlıca etkenleri gözlemledi. Bunlar arasında projenin gelişim süreci ve benimsenme oranı gibi iç faktörler ve düzenleyici değişiklikler, piyasa duyarlılığı ve daha geniş kripto sektörünün genel performansı gibi dış faktörler yer alıyor.

Kaynak: Finbold

Uzmanlar, 2024'ün Başında SHIB Fiyatı için Ne Bekliyorlar? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar