Anasayfa Analiz Uzmanlar Açıkladı: Dogecoin Boğa Mı? Ayı Mı?

Uzmanlar Açıkladı: Dogecoin Boğa Mı? Ayı Mı?

Analiz

Dogecoin (DOGE) fiyatı için sırada ne var? Veriler hangi yönü işaret ediyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Uzmanlar Açıkladı: Dogecoin Boğa Mı? Ayı Mı?

Bitcoin (BTC) 2023'te neredeyse %76 oranında yükselirken, Dogecoin (DOGE) aynı anda yalnızca %5,7 büyümeyi başardı. Popüler memecoin, Elon Musk'ın DOGE merkezli eylemlerine atfedilen aradaki düzensiz artışlar dışında, bu yılın büyük bir bölümünde düşüş eğilimindeydi. Dogecoin (DOGE) bu yıl boyunca sürekli olarak daha düşük seviyelere ulaştı. Nisan ayı başlarında ani bir ralli yaşadı, ancak bunun nedeni Twitter'ın logosunu DOGE sembolü olarak değiştirmesiydi.

Dogecoin (DOGE) şu anda 0,070$'lık destekle 0,080$'lık dirençle karşı karşıya. Dogecoin (DOGE) belirtilen direnç seviyesinin üzerinde kapanabilirse, yıllık en yüksek seviyesi olan 0,10 doları test etme olasılığını yaşayabilir.

Bu seviye daha önce Aralık 2022'nin başlarında ve Nisan rallisi sırasında test edilmişti. Dogecoin (DOGE), yükselen destek çizgisini henüz kırmadığı için yukarı doğru hareket etme şansına sahiptir diyebiliriz.

Uzmanlar Açıkladı: Dogecoin Boğa Mı? Ayı Mı?

Bununla birlikte, destek hattı kırılırsa, köpek temalı kripto başka bir düzeltme görebilir. DOGE'nin MACD okuması ayrıca ayıların üstünlüğe sahip olduğuna işaret ediyor. Ayrıca, piyasalar şu anda Bitcoin (BTC) ile birlikte hareket ediyor ve orijinal kripto şu anda herhangi bir yükseliş işareti göstermiyor. Bu nedenle, bir Dogecoin (DOGE) rallisi masadan kalkabilir.

Dogecoin Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Dogecoin (DOGE) mevcut destek seviyelerinin altına düşerse, trendin tersine dönmesine tanık olmadan önce token yaklaşık 0,067$'a kadar düşebilir.

Uzmanlar Açıkladı: Dogecoin Boğa Mı? Ayı Mı?

Bu fiyat noktası, meme coine yatırım yapmak için iyi bir nokta olabilir. 0,06 dolar seviyesi, bu yılın Aralık 2022 ve Nisan aylarında olduğu gibi güçlü bir destek alanı şeklinde gözüküyor diyebiliriz.

Basın zamanında, Dogecoin (DOGE) son 24 saatte %0,9 artışla 0,074$'dan borsada işlem görüyordu.

Uzmanlar Açıkladı: Dogecoin Boğa Mı? Ayı Mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik