Anasayfa Altcoin Uzmanlar Açıkladı: ''MATIC'' Ekim Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Uzmanlar Açıkladı: ''MATIC'' Ekim Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Altcoin

Polygon (MATIC) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Uzmanlar Açıkladı: ''MATIC'' Ekim Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Polygon (MATIC) , Ethereum geliştiricilerinin dApp'ler oluştururken kullanabileceği merkezi olmayan bir ölçeklendirme mekanizmasıdır. Polygon (MATIC), rakibine göre makul bir fiyata sahip olmasının yanı sıra daha hızlı bir ağ ve daha fazla güvenlik sunar. 

2017 yılında başlatılan bir girişim olan proje, iş dünyasındaki en ilgi çekici ve kârlı projelerden biri olarak ortaya çıktı.

Peki Polygon projesini daha detaylı olarak incelediğimizde karşımıza neler çıkabilir? Fiyat olarak uzmanlar nasıl tahminlerde bulunuyor? Gelin şimdi bunlara tüm detaylarıyla bir bakalım.

Polygon (MATIC) Nedir?

Polygon, ekibi tarafından Ekim 2017'de kuruldu. Projenin arkasındaki ekip Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal ve Anurag Arjun'dan oluşuyor. 

Ekip, 2019 yılında ağına geçmeden önce Ethereum ekosistemine önemli katkılarda bulundu. Grup, yaygın olarak kullanılan Dagger olay bildirim motorunu, WalletConnect protokolünü ve Plasma MVP'yi Ethereum'a yerleştirmek için çalıştı.

Özetle Polygon, Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümleri sağlamaya yardımcı olan, katman 2 hisse kanıtı protokolüdür. Polygon, zincir dışı işlemleri onaylamak ve ardından bunları ''ana ağ'' ağına göndermek için Plazma teknolojisini kullanır. Blockchain, aynı zamanda geliştiricilere Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir ağ oluşturma araçları konusunda da yardımcı oluyor diyebiliriz.

Uzmanlar Açıkladı: ''MATIC'' Ekim Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Polygon (MATIC) Fiyat Tahmini

Changelly'deki kripto para uzmanları, Polygon (MATIC) fiyatının Ekim 2023 sonundaki yeri için tahminlerini açıkladılar. Bu zaman dilimi için uzmanlar, MATIC'in minimum fiyatının 0,73$ olmasını bekliyor. Ayrıca uzmanlar beklenen maksimum fiyatın 0,81 dolar olduğunu belirtiyor. Uzmanlar Polygon (MATIC) ortalama 0,77 dolar fiyatla işlem göreceğini öngörüyor.

Polygon (MATIC), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolardan %80,8 aşağıda ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmadan önce kat etmesi gereken uzun bir yol var. Ancak fiyat, piyasa duyarlılığı ve projenin gelişimi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında dikkatli olmakta fayda var.

Uzmanlar Açıkladı: ''MATIC'' Ekim Ayını Nerede Tamamlayabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik