Anasayfa Altcoin Uzmanlar Bu Altcoin'i Gösteriyor: Yatırımcılar Dikkat Etmeli...

Uzmanlar Bu Altcoin'i Gösteriyor: Yatırımcılar Dikkat Etmeli...

Altcoin

Polkadot'un temel protokol geliştirme faaliyeti, 2023'ün 3. çeyreğinin başında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. İşte detaylar...

Uzmanlar Bu Altcoin'i Gösteriyor: Yatırımcılar Dikkat Etmeli...

Polkadot'un temel protokol geliştirme faaliyeti, 2023'ün 3. çeyreğinin başında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Haberin yazıldığı sırada projede çalışan çekirdek geliştiricilerin sayısı ortalamanın üzerindeydi.

Geliştirme aşamasında güvenilirliğe sahip olmasına rağmen Polkadot (DOT) zincir içi faaliyeti oldukça zayıftı. Token Terminalinden elde edilen veriler, aktif kullanıcıların [haftalık] son ​​zamanlarda 20.000'in altında seyrettiğini ortaya çıkardı. 

Uzmanlar Bu Altcoin'i Gösteriyor: Yatırımcılar Dikkat Etmeli...

Bu, Aralık 2022'de kaydedilen 365 günlük en yüksek seviye olan 181.000 ile karşılaştırıldığında önemli bir düşüştür diyebiliriz.

Polkadot (DOT) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Fiyat cephesinde, Polkadot (DOT) şu anda en son 2020'de kaydedilen seviyede işlem görüyor. DOT'un ticaret hacminin zamanla önemli ölçüde daralması, mevcut fiyat seviyelerine olan ilginin azaldığını gün yüzüne çıkarıyor. Aslında Görünür Aralık Profili göstergesi, Polkadot'un 5 ila 5.4 dolar aralığında önemli miktarda işlem kaydettiğini gösterdi. Aksine, şu anki 4 dolarla piyasa katılımcılarına en az çekici gelen fiyat oldu.

Uzmanlar Bu Altcoin'i Gösteriyor: Yatırımcılar Dikkat Etmeli...

Haftalık bazda Polkadot (DOT), 2021'deki boğa koşusu sırasında iki önemli pompalama başlattığı talep bölgesi içinde kaldı. İlk sıçrama, bölgedeki kısa bir likidite toplanmasının ardından ortaya çıkarken, ikinci sıçrama, fiyatın bölgeyi test etmesinden hemen sonra ortaya çıktı.

Polkadot (DOT), 2021'de kaydedilen 55,09 dolarlık zirvesinden neredeyse %93 düşüş yaşadı. Varlığın yeniden toparlanması için iki faktör anahtar niteliğinde. Öncelikle fonların Polkadot (DOT) ekosistemine akmaya başlaması ve satın alma hacminin artması gerekiyor.

Bu muhtemelen yukarıda vurgulanan 5 dolarlık 'cazip' seviye civarında gerçekleşecektir. İkincisi, varlığın toparlanmayı tetiklemek için 10.3 dolarlık talep bölgesi çatısını aşması gerekecek. Bu hedeflerin iddia edilmesi, Polkadot (DOT) için kısa vadede çok uzak bir ihtimal. Bu hedefler orta vadeli bir perspektiften geliyor ve varlığın bu hedeflere ulaşması haftalar alabilir. 

Bu sebepten ötürü, yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Uzmanlar Bu Altcoin'i Gösteriyor: Yatırımcılar Dikkat Etmeli... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan