Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Uzmanlar YFI’nin Coinbase’de listelenmesi hakkında ne düşünüyor?

Kripto para topluluğunun gözdesi Yearn.Finance (YFI) dün Coinbase Pro’da listeleneceği haberleri ile yeni bir ralliye başladı. 3. En büyük merkezi olmayan finans (DeFi) projesi olan YFI’de şu anda toplam 772 milyon dolar kilitli para var.

Dün lider kripto para borsası Coinbase UMA (UMA) kripto parasını listelere ekledi ve dünkü haberimizde de bildirdiğimiz gibi Loopring (LPR) kripto parasının da ekleneceğini duyurdu. Bunlar ek olarak borsa çok sevilen DeFi kripto parası YFI’yi de listelerine ekleyeceğini duyurdu. Borsa’da YFI depozitoları 14 Eylül’de kullanıma açılacak. YFI ticareti ise 15 Eylül’de başlayacak.

yearn-finance-yfı

TradingView YFI fiyat: www.tradingview.com/symbols/YFIUSD/

YFI şu anda kripto para topluluğunun favori kripto parasıdır. YFI’nin şu anki değeri 32,700 dolardır. YFI, dünyada piyasa değeri olarak (990 milyon dolar) en büyük 24 kripto paradır. YFI, kripto para topluluğu tarafından ilk çıkışı yüzünden çok seviliyor ama uzmanlar dün açıklanan Coinbase listelenmesi hakkında ne düşünüyor?

Analistler, YFI ve Coinbase Listelenmesi hakkında açıklama yaptı

Ünlü analist Alex Kruger YFI’nin Coinbase listelerine katılması konusunda; “Çoğu kripto paranın aksine YFI, değer ve para akışı üretiyor.” Dedi. Analist bu yüzden YFI’nin 50 bin dolara çıkabileceğine inandığını da sözlerine ekledi. Övgülerine devam eden Alex Kruger, “YFI’yi sevmemin neden yenilikçi bir takım tarafından çalıştırılması ve projenin para akışı sağlamasıdır” diyerek YFI’nin yaratıcısını da tweetine ekledi.

“Ünlü analist açıkladı! Hisseler artıyor, Bitcoin artmıyor…” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/unlu-analist-hisseler-artiyor-bitcoin-artmiyor/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu