Anasayfa Altcoin Uzmanlar Yüzde 200 Diyor: LINK Fiyatı Balinaların Kontrolünde!

Uzmanlar Yüzde 200 Diyor: LINK Fiyatı Balinaların Kontrolünde!

Altcoin

İki kripto para birimi balinası, önemli miktarda Chainlink (LINK) satın aldı ve LINK tokenin fiyatı %15 arttı...

Uzmanlar Yüzde 200 Diyor: LINK Fiyatı Balinaların Kontrolünde!

20 Temmuz 2023 tarihinde tüccarlar, 788.877 LINK tokeni satın almak için 5.72 milyon $ değerinde 3.146 stETH ve Ethereum (ETH) tokenini takas etti. Cüzdan adresleri 0x8b9 ve 0x362 olan iki balina, görünüşe göre önemli bir token takası gerçekleştirmek için tek bir varlık gibi hareket etti.

Bu satın alma, Chainlink (LINK) tokeni başına ortalama 7,25$ fiyatla gerçekleştirildi. Bu takasın ölçeği ve stratejik zamanlaması, kripto para topluluğunda entrika ve spekülasyonlara yol açtı. Chainlink (LINK) fiyatı son 24 saatte %15 artışla 8,12 dolara ulaştı.

Haftalık zaman diliminde Chainlink (LINK), %12,9'luk önemli bir artış yaşadı. Chainlink (LINK) için 24 saatlik işlem hacmi, dolaşımdaki 538 milyon Chainlink (LINK) arzıyla 1,5 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Chainlink'in (LINK) piyasa değeri 4,3 milyar dolar.

Şu anda Chainlink (LINK) fiyatı direnç seviyesi civarında işlem görüyor. Öte yandan, alıcılar için önemli bir seviye olan 6.6$ civarında güçlü bir destek gözleniyor. CryptoFaibik'e göre, LINK'in fiyatı orta vadede %260 ila %280 gibi önemli bir artış yaşayabilir.

Bu iyimser tahminin potansiyel nedeni Düşen Kama Kırılması olasılığıdır. Düşen Kama formasyonu bir yükseliş sinyali olarak kabul edilir ve kırılma gerçekleşirse fiyat artışına yol açabilir.

Ağustos 2021'de Chainlink (LINK) ekibi, dağıtılmış defterler arasında sorunsuz ve uygun maliyetli değer borsa sağlamak için Zincirler Arası Birlikte Çalışabilirlik Protokolünü (CCIP) başlattı. Haziran ayında, Dünya Çapında Bankalararası Telekomünikasyon Derneği (SWIFT), eski blockchain birlikte çalışabilirlik çabalarını genişletmek için Chainlink (LINK) ve diğer finansal kuruluşlarla güçlerini birleştirdi.

Uzmanlar Yüzde 200 Diyor: LINK Fiyatı Balinaların Kontrolünde!

Geçen ay Chainlink (LINK), Q2 2023 ürün güncellemesini yayınlayarak üç önemli sütuna odaklandığını açıkladı: veri, bilgi işlem ve zincirler arası yetenekler. Veri Akışları ve Veri Ürünleri, zincir üstü finansmanın genişletilmesini ve gerçek dünya varlıklarının tokenleştirilmesini sağlayarak, harici olaylar hakkında güvenilir zincir üstü bilgi sağlamada hayati bir rol oynadı.

Son dağıtımlar, oran ve volatilite veri akışlarını, kolaylaştırıcı fiyatlandırmayı, ticareti ve tokenleştirilmiş varlıkların ve zincir üstü türev sözleşmelerinin mutabakatını içerir.

Uzmanlar Yüzde 200 Diyor: LINK Fiyatı Balinaların Kontrolünde! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar