Anasayfa Altcoin Vakit Geldi mi? Popüler Altcoin, Bir Sıfır Daha Silme Yolunda!

Vakit Geldi mi? Popüler Altcoin, Bir Sıfır Daha Silme Yolunda!

Altcoin

Topluluk, Shiba Inu (SHIB) fiyatından bir sıfır daha silinmesi olasılığıyla çalkalanıyor.

Vakit Geldi mi? Popüler Altcoin, Bir Sıfır Daha Silme Yolunda!

Shiba Inu topluluğu, SHIB fiyatından "bir sıfır daha silinmesi" ihtimaliyle çalkalanıyor.  Mevcut fiyatı 0,00000794 dolar olan SHIB'in bu dönüm noktasına ulaşması ve 0,00001 dolar seviyesini aşması için kabaca yüzde 25,5'lik bir kazanca tanık olması gerekiyor. 

Kripto para diline aşina olmayanlar için "sıfırın silinmesi", bir coin'in fiyatının 10 kat artarak ondalık noktasının sağa kayması anlamına geliyor.  Bu dönüm noktası, büyümenin bir sembolü olsa da SHIB topluluğu içerisinde çeşitli tepkilerle karşılandı.  

Meraklılar bunu coin'in potansiyelinin ve genişleyen kabulünün bir kanıtı olarak görüyor.  2021'in sonlarında SHIB, fiyatında kayda değer bir artışa tanık oldu. Bu da fiyatından "sıfırları silmesine" yol açtı.

Bu dönem, hem perakende yatırımcılardan hem de genel olarak kripto para topluluğundan büyük ilgi görmesi dolayısıyla meme coin için dikkate değerdi. Artan perakende yatırımcı ilgisi, artan medya ilgisi ve spekülatif ticaret dâhil olmak üzere faktörlerin bir kombinasyonu, SHIB fiyatını yeni zirvelere taşıdı.

Bu artış, SHIB fiyatındaki 10 kat artışın sembolik bir temsili olarak söz konusu fiyattan "sıfırları silmesiyle" sonuçlandı. Topluluk ve meraklılar, coin'in artan popülaritesini ve daha fazla büyüme potansiyelini gösterdiği için bu başarıyı kutladı.

Popüler Altcoin, Bir Sıfır Daha Silme Yolunda! Neler Oluyor?

Fiyat ve piyasa değerindeki önemli artış, SHIB'i bir dönem için piyasa değerine göre en iyi kripto para birimleri arasında konumlandırarak kripto alanındaki hızlı yükselişini vurguladı.

Bu dönem, SHIB'in bir meme coin'den daha fazlası olarak konumunu sağlamlaştırmada çok önemliydi. Bu, topluluk odaklı kripto para birimlerinin önemli piyasa değerlerine ve ilgiye ulaşma potansiyelini gösterdi. Yine de SHIB, tüm zamanların zirvesine kıyasla yüzde 90'dan fazla değer kaybetti.  

SHIB Yükselişini Destekleyen Faktörler

SHIB'in son fiyat artışında çeşitli faktörler etkili oluyor. Kripto para piyasası, kısmen bir Bitcoin ETF'inin onaylanması dolayısıyla toparlanma belirtileri gösteriyor. Pazar günü Bitcoin fiyatı, 35.000 dolar seviyesini aşmaya çok yaklaştı.  

Bununla birlikte SHIB'i çevreleyen beklentinin çoğu, geliştirme ekibinden gelecek duyurulardan kaynaklanıyor. SHIB hareketinin önde gelen isimlerinden Shytoshi Kusama, ufukta "önemli değişiklikler" olduğunu açıkladı. Resmî Shiba Inu X hesabı, bu duyguyu daha da güçlendirdi. Tüm ayrıntılar, 31 Ekim'de açıklanacak. 

Kaynak: U.Today

Vakit Geldi mi? Popüler Altcoin, Bir Sıfır Daha Silme Yolunda! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Rehber Dilara Avcıoğlu
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar