Anasayfa Kimdir Valentin Cobelea Kimdir?

Valentin Cobelea Kimdir?

Kurucular

Valentin Cobelea Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri, Zilliqa ve Roll1ng Thund3rz hakkında bilinmesi gerekenler...

Valentin Cobelea Kimdir?

Valentin Cobelea, Zilliqa'nın eski Oyun Teknolojisi Başkanı ve Roll1ng Thund3rz'ın şu anki Baş Teknoloji Sorumlusudur.

Hayatı

Valentin Cobelea, oyun, e-ticaret, telekom, otomotiv, nesnelerin interneti (IoT) dahil olmak üzere çeşitli BT endüstrisi segmentlerinde 20 yılı aşkın bir süredir girişimci ve yazılım geliştiricisidir.

Eğitimi

Valentin Cobelea, "Dunarea de Jos" Galati Üniversitesinden mezun olmuştur.

Kariyeri

2019 yılında Valentin Cobelea, yazılım geliştirme danışmanlık şirketi Slash Root'u kurdu ve 2 yılı aşkın süre boyunca Başkan olarak şirketi yönetti. Aynı zamanda Cobelea, Slash Games SRL'nin Kurucusu ve Başkanı ve Ameo Style'ın Kurucu Ortağı ve CFO'sudur.

Zilliqa

Zilliqa (ZIL), işletmeler ve yeni nesil uygulamalar için yüksek performanslı, yüksek güvenlikli bir blockchain platformudur. Proje, akademik araştırmalarla geliştirilen ve deneyimli bilim insanları, mühendisler, girişim yaratıcıları ve finansal hizmetlerdeki liderlerden oluşan bir ekip tarafından yönetilir. Valentin Cobelea ise 2022 yılı Nisan ve Eylül ayları arasında Zilliqa'nın Oyun Teknolojisi Başkanlığını yapmıştır. Cobelea burada, birkaç oyun üzerinde ve ayrıca oyunlar, oyuncular ve değiştirilemez tokenler (NFT'ler) için bir platform olarak bir oyun merkezi üzerinde çalıştı. 

Roll1ng Thund3rz

2022 yılında Valentin Cobelea tarafından kurulan Roll1ng Thund3rz, Web3 ve blok zinciri teknolojilerini kullanarak oyuncular için, oyuncular tarafından ürünler geliştiren bir eğlence şirketidir. Şirketin felsefesi, blok zincirinin benzersiz yeteneklerinden yararlanan eğlenceli oyunlar inşa etmektir. Roll1ng Thund3rz, en yeni oyunlarımızın ve oyun platformumuzun geliştirilmesinden üçüncü taraf stüdyolar için blockchain entegrasyonuna kadar her şey üzerinde çalışan etkileyici ve tutkulu bir ekibe sahiptir. Valentin Cobelea ise Roll1ng Thund3rz'ın Kurucusu ve Baş Teknoloji Sorumlusudur. 

Valentin Cobelea Kimdir?
Valentin Cobelea Kimdir? Valentin Cobelea Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri, Zilliqa ve Roll1ng Thund3rz hakkında bilinmesi gerekenler...

Valentin Cobelea Kimdir? ile ilgili Haberler