Anasayfa Bitcoin Van de Poppe, Bitcoin için Hedefi Belirledi: Bu Seviye Görülebilir!

Van de Poppe, Bitcoin için Hedefi Belirledi: Bu Seviye Görülebilir!

Bitcoin

Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) fiyatının 40.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini dile getirdi.

Van de Poppe, Bitcoin için Hedefi Belirledi: Bu Seviye Görülebilir!

Tanınmış kripto traderı Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) için 27.900 dolarlık kritik fiyat seviyesinin bozulmadan kaldığını ve fiyatın bir gecede 28.700 dolara fırladığını fark etti.

Van de Poppe; mevcut konsolidasyon seviyesinin, Bitcoin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içerisinde artmaya devam ederek 30.000 dolara ulaşmasını çok muhtemel hale getirdiğini aktardı. 

Trader, Bitcoin için Hangi Seviyelere İşaret Etti?

Van de Poppe, Bitcoin için Hedefi Belirledi: Bu Seviye Görülebilir!

Van de Poppe, YouTube'daki bir videoda Bitcoin için derinlemesine araştırma yaptı. Trader, bulgularıyla birlikte Bitcoin için yukarı yönlü hedefini 40.000 dolar ila 45.000 dolar arasında belirledi.

Van de Poppe'nin analizi, ABD Dolar Endeksi'nin (DXY) önümüzdeki haftalarda kripto ve Bitcoin dâhil olmak üzere daha yüksek riskli varlıklar için "bullish" olması beklenen güçlü bir ayarlamayla karşılaşacağını varsayıyor.

Trader; aynı zamanda Bitcoin fiyatının birkaç ay boyunca yükseleceğini, ardından düzeltme yaşayacağını ve son olarak ralliye devam edeceğini dile getirdi. 

Van de Poppe, pencerenin yalnızca FED'in para politikasında bir pivot gerçekleştirene kadar var olacağını iddia ederek bu açıklamayı haklı çıkardı. Faiz oranlarının yükseltildiği aşamanın sonuna gelinirken Van de Poppe, bunun birkaç ay içerisinde gerçekleşeceğine inanıyor.

Bu kazanç, Bitcoin'in haftalık fiyat performansını tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardı. Doğrudan bir sonuç olarak Bitcoin'in toplam piyasa değerinin 551 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor.

Van de Poppe, Bitcoin için Hedefi Belirledi: Bu Seviye Görülebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik