Kripto Para HaberleriBlockchain Haberleri

Vanel: Lobi faaliyetlerini artırmalıyız!

Bir New York Eyaleti yasama meclisi olan Clyde Vanel’e göre kripto sektörü, düzenleyicileri eğitmek ve kendi lobisini yapmakta daha iyi hale gelmeli. Vanel, 10 Mayıs’ta ConsenSys’in Ethereal Summit panelinde görüşlerini açıkladı.

Vanel’in açıklamasına göre, daha iyi bir kripto ve blok zinciri destekli iş dünyasının başarılarının ve topluma değerinin daha iyi bir şekilde tanıtılması gerekiyor. Toplum üzerinde olumlu etkisi olan projeler medyada genellikle göz ardı edilirken, kötü aktörler basının tüm dikkatini çekiyor. Basının kötü olanları gösterdiğinden çok iyi olanı göstermesi gerektiğini açıklayan Vanel, kripto para ve Blockchain teknolojisi hakkında haberlerde kötü olan haberlerin iş dünyasının bu sektör için düşüncelerinin daha olumsuz ve daha kötü olmasına sebep oluyor. Kripto para birimleri ile ilgili lobi çalışmalarının artırılmasını ve buna bağlı olarak dev medya şirketlerinin kripto paraları iyi göstermesini dolaylı olarak isteyen Vanel, bu sayede kripto para birimi sektörünün ve blockchain teknolojisinin daha iyi olabileceğini açıklıyor.

Blockchain paydaşları, Vanel’in belirttiği gibi, karar vericilere, topluluğa, milletvekillerine ve diğer kilit endüstri oyuncularına teknoloji ve sunduğu varlık sınıfı hakkında eğitmek için çaba sarf etmelidir.

Dahası, ilgili düzenlemelerin geliştirilmesindeki kolaylığın devletlerin sorumluluğunda olduğunu savunuyor Vanel. Yatırımcıların korunması söz konusu olduğunda, New York eyaletinin “daha ​​ölçülü yaklaşımları” olduğunu belirtti Vanel.

ABD’nin ilk kripto para para birimi görev gücünün kurulması da Vanel tarafından vurgulandı. Görev gücünün amacı yönetmeliklerle birlikte sanal para biriminin kullanımını ve tanımını incelemek olabilir ve bunlar sayesinde ABD yönetiminin kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi ve güç sahibi olabilecek olduğunu açıkladı. Kripto para birimlerinin sürekli olarak daha fazla değer kazanabilecek olduğu bir piyasada ABD’nin dev bir sağlıklı güç olması sektör için olmazsa olmaz iyi olan avantajlar arasında olacaktır.

Ocak ayında görev gücü kurulurken, Julie Samuels (New York City teknoloji şirketlerini temsil eden kar amacı gütmeyen bir kuruluşun genel müdürü), finansmanın ve dünyadaki diğer birçok endüstrinin kripto para birimleri tarafından etkileneceğinden şüphe olmadığını belirtti. Block zinciri teknolojisi hakkında ise kripto para birimi kadar başarılı olmasa da en fazla kripto para ve sonrasında Blockchain teknolojisine ilgi gösterilebileceğini ve bunun herkes için en iyisi olabileceğini açıkadılar.

ABD’nin bu sene kripto para birimleri ile ilgili görev gücünü genişletmesi ve daha fazla ABD’li devlet memurunun kripto para birimlerine ve Blockchain teknolojisine yönelik konularda etkin olması, lobi faaliyetlerinin başlatılması ile kripto para piyasası havaya uçabilecek kadar çok çok büyük kripto para fiyat ve kripto para piyasası hacmi artışları görebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Çin Ulusal Blockchain Ağı, BSN Nisan 2020'de Çıkacak

2018 yazında, uzmanlar Washington’daki federal düzenleyiciler önünde dijital varlıklar hakkındaki görüşlerini açıkladılar. Milletvekilleri, kripto para birimleri konusunda bölünmüş gibiydiler, bazıları onu Ponzi programı ve suçlular için bir araç olarak sunarken, diğerleri olumlu açıklamalar ve daha yumuşak düzenlemeler istedi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu