Analizler

VeChain Fiyat Tahmini: VET Yükselişe Hazırlanıyor

VeChain fiyatı, tüm kripto para birimlerinin konsolide olmasıyla çok önemli bir desteğin üzerinde tutunmaya çalışıyor. VET fiyatı, Mayıs ayındaki en düşük seviyenin %86 üzerinde olan 0.1227 dolardan işlem görüyor. VET şu anda 7 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve böylece piyasa değeri ile dünyanın en büyük 20. kripto para birimidir.

VeChain haberleri: Yeni başlayanlar için VeChain, dünyanın önde gelen blok zinciri ağlarından biridir. VeChain ağı, çeşitli nedenlerle diğer projelerden farklıdır. Bunlardan birincisi; DHL, Shanghai Gas ve BMW gibi şirketlere yardımcı olan bir hizmet olarak blok zinciri modeli kullanıyor.

VeChain blok zinciri çoğunlukla tedarik zinciri lojistik yönetiminde kullanılır ve The Belt and Road Initiative Blockchain Alliance’ın kurucularından biridir. Böylece VeChain Çin’de kullanımına izin verilen tek projelerden biridir. Ayrıca VeChain geliştiricileri 38 blok zincir patentine sahiptir.

Yine de VeChain fiyatı, rekor seviyesinin %76 altında olan 0.0665 dolar düştüğü için son kripto para satışları sırasında büyük değer kaybetti. Peki, VET fiyatları için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyatı Ne Kadar? Bitcoin Nedir? 1 Bitcoin Kaç TL Kaç Dolar?

VeChain Fiyat Tahmini

VeChain Fiyat Tahmini: VET Yükselişe Hazırlanıyor –

Dört saatlik grafikte VeChain fiyatının son birkaç hafta içinde dar bir aralıkta olduğunu görülüyor. VeChain grafiklerinde simetrik bir üçgen modeli oluştu. Ayrıca VET fiyatı şu anda %23,6 Fibonacci düzeltme seviyesinin, 25 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaların üzerinde.

Bu nedenle, fiyatın birleştiği bölgeye yakın üçgen modelinde bir kırılma olasılığı var. Bu aşamada, kırılma yönünü tahmin etmek nispeten zordur. Ayrıca bu üçgen modeli keskin bir düşüşün ardından oluştuğu için aşağı yönde kırılma ihtimalide vardır.

İlgili İçerik: VeChain (VET) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu