Analizler

VeChain Fiyat Tahmini: Yükseliş Eğilimi Gösteriyor

Bugünün VeChain fiyat tahminine göre, VET grafiklerde higher high yaptı ve daha sonra 0,185 dolar civarında bir destek belirledikten sonra geri çekildiği için boğa yanlısıdır. Bu nedenle, VET’in önümüzdeki günlerde yükselebilir, VET boğaları şu anda 0,27 dolarlık direnci kırmayı hedefliyor.

Genel olarak piyasa şu anda kırmızı renkte işlem görüyor. Bitcoin, 55.500 dolar seviyesinden düzeltme başlattı. Çoğu kripto para da şu anda aşağıda yönde düzeltme yapıyor. Ethereum son saatlerde hafifçe düştü, Ripple ise yaklaşık olarak %5 değer kaybetti.

VeChain’de Yükseliş Eğilimi Var

VeChain

4 saatlik grafikte, VET’in 0,185 dolarlık destek ve yüzde 50-61,8 Fibonacci geri çekilme arasındaki alanda bulduğunu görebiliriz. Bu ayın başlarında VET keskin bir düzelme yapıldıktan sonra yükseliş hareketi kazanmaya başladı. Vechain, 0.28 dolarda yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledikten sonra 0.17 dolara kadar geriledi.

Daha sonra 0.17 dolardan, eşit derecede güçlü bir yükseliş hareketi geldi ve VET boğaları 0,27-0,28 dolarlık bölgeyi yeniden test etti. Yine de fiyat 0.27 dolarlık direncin üzerine çıkamadı higher high yaptı ve daha sonra VET / USD 0,27 dolarlık direnci kırmak için üçüncü bir girişimde bulundu. Yine de VeChain’in yükseliş hareketi şu anda duruldu. 22 ve 23 Nisan’da bir başka keskin geri çekilme ile VET fiyatı düşüşe geçti ve kısa bir süreliğine 0.13 dolarlık desteğine dokundu. Bu düzeltme hareketi %50’lik bir kayıpla sonuçlandı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 6 Nisan 2020

Sonraki günlerde, VET / USD 0,205 dolar direncine doğru yükseldi ve bir miktar konsolidasyondan sonra tekrardan geri çekildi ve 0,16 dolar civarında higher low oluşturdu. Bu, geçtiğimiz günlerde görülen düşüş hareketinin muhtemelen sona erdiğinin ilk sinyaliydi.

Pazartesi günü VeChain, tekrardan yükselişe geçti ve 0.22 dolarda önemli bir higher high yaptı, bu da yükseliş hareketinin geri döndüğünü doğruladı. Geçtiğimiz günlerde VeChain, 0.185 dolarlık destek ve 50-61.8 Fibonacci geri çekilme alanı civarında higher low yapmak için tekrardan geri çekildi.

Bu nedenle, VeChain’in fiyat hareketi önümüzdeki birkaç gün içinde boğadır. Muhtemelen, VET hafta sonu boyunca bir sonraki hareketi yukarı yönde yapacaktır. Böyle bir durumda VET 0.27-0.28 dolarlık ana direnç alanına çıkabilir, uzmanlar VeChain fiyatının önümüzdeki hafta sonuna kadar bu seviyelere ulaşılması gerektiğini söylüyor.

İlgili İçerik: VeChain (VET) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu