Anasayfa Analiz VeChain (VET) Analizi: Nisan Sonunda Fiyat Bu Seviyede...

VeChain (VET) Analizi: Nisan Sonunda Fiyat Bu Seviyede...

Analiz

VeChain fiyatı önümüzdeki 2 hafta içinde nasıl performans gösterebilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

VeChain (VET) Analizi: Nisan Sonunda Fiyat Bu Seviyede...

VeChain (VET), fiyatı 0,015$'dan 0,032$'a yükseldi ve 2023'ün ilk çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer aldı. VeChain (VET), Mart ortasında 0,025$ işaretinin altına düşen fiyatla geri döndü ve önceki seviyesine geri dönmek için zor zamanlar yaşıyor. Popüler kripto para birimi, 14 gün boyunca endekslerde zar zor hareket ettiği için fiyatta durgunlukla karşı karşıya diyebiliriz.

Durgunluk, VeChain Vakfı'nın blockchain teknolojisini kullanarak sorunları çözmek için dünyanın önde gelen şirketleri ile işbirliği yapmasına rağmen yatırımcıların sabrını test ediyor.

Peki Nisan ayının sonunda VeChain (VET) fiyatı ne durumda olabilir? Gelin şimdi potansiyel senaryolara hep birlikte bir bakalım.

Nisan Sonunda VET'in Fiyatı Ne Durumda Olabilir?

VeChain (VET) Analizi: Nisan Sonunda Fiyat Bu Seviyede...

VeChain (VET) şu anda 0,024 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık beş gün üst üste aynı pozisyonda kalıyor. Zincir üstü metrikler ve fiyat tahmin şirketi Changelly, VeChain (VET) Nisan 2023'ü mevcut fiyatından daha yüksek bir notta bitirebileceğini tahmin etti.

Changelly'nin yakın tarihli bir fiyat tahminine göre, VeChain (VET) Nisan ayı sonuna kadar maksimum 0,026$'a ulaşabilir. Bu, önümüzdeki iki buçuk hafta içinde mevcut fiyatından yaklaşık %10'luk bir artış anlamına geliyor. Firma, VeChain (VET) bu ay 0,023$'ın altına düşmeyeceğini ve konsolidasyonunu sürdürebileceğini tahmin etti diyebiliriz.

Basın zamanında, VeChain (VET) 0,024$'dan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük ticarette %1,5 arttı. VeChain (VET), Nisan 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,28$'dan ise %91,26 oranında düştü diyebiliriz.

VeChain (VET) Analizi: Nisan Sonunda Fiyat Bu Seviyede... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Herkesin Kaçınması Gereken Liq Olmak Nedir?
Rehber Burak Atik