Anasayfa Altcoin VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak?

VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak?

Altcoin

Sektörün en popüler iki projesi karşı karşıya! XRP mi? VeChain mi? İlk önce hangisi 1 dolarlık kilit seviyeye ulaşabilir? Hepsi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak?

XRP geçen hafta 0,50 dolara ulaştı ve şu anda fiyat aralığını koruyor. VeChain Foundation'ın yerel token'ı VET, bu yılın başlarında fiyatı iki katına çıkarak 0,015$'dan 0,032$'a ulaştı. Bununla birlikte, VET fiyatta geri adım attı ve şu anda 0,024$ civarında seyrediyor ve Ocak performansını tekrarlamak için mücadele ediyor.

Peki XRP mi? VeChain mi? İlk önce hangisi 1 dolara ulaşabilir? Gelin şimdi son fiyat performanslarına hep birlikte ele alalım.

VeChain (VET) ve XRP Fiyat Analizi

XRP, 0,40 dolarlık direnç seviyesini kırmayı başardı ve geçen ay 0,57 dolara ulaştı. Kripto para birimi, 11 gün boyunca aralıksız 0,50 dolar civarında işlem görüyor ve şu anda daha yüksek bir aralıkta konsolide oluyor.

VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak?

Ek olarak, SEC vs Ripple davası önümüzdeki aylarda XRP'nin fiyatını yükseltebilir veya düşürebilir. Bazı uzmanlar, Ripple'ın SEC'e karşı üstünlüğü olduğunu ve kararın fintech şirketi lehine gidebileceğini iddia etti. Bu gerçekleşirse, XRP beklenenden daha erken bir şekilde 1 dolara ulaşmaya hazır olabilir.

VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak?

VeChain ise bu yılın Mart ayının başından bu yana 0,025 dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışıyor. Kripto para birimi zar zor toparlanıyor ve bu ay ya fiyatı düşüyor ya da yatay işlem görüyor. Bu, VET'in önümüzdeki günlerde toparlanmak için çok az veya hiç sebep olmaksızın geri planda kalmasına neden oluyor.

VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak?

VeChain Foundation'ın blockchain teknolojisini kullanarak sorunları çözmek için dünya çapında çeşitli işletmelerle işbirliği yapmasına rağmen, fiyatı sabit kaldı ve endekslerde çok az hareket oldu. Ayrıca, XRP daha önce 1$ işaretinin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40$'a ulaştı. VeChain, 0,28$'lık ATH'sine ulaştıktan sonra fiyatı geri çekilirken hiçbir zaman 1$'a ulaşamadı.

Sonuç olarak, XRP'nin önce 1 dolara ulaşma şansı daha yüksek çünkü oraya ulaşmak için yalnızca %100 yükselmesi gerekiyor. VeChain hedeften çok uzakta ve 1$'ı düşünmeden önce 0,1$'lık direncini kırması gerekiyor diyebiliriz.

VeChain vs XRP: Hangisi İlk Önce 1 Dolara Ulaşacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik