Kripto Para Haberleri

Venmo ile Birlikte Kripto Paralar Herkesin Cebine Girecek

Paypal’ın kripto paralar ile yakından ilgilendiğini ve bu ilginin karşılığı olarak büyük bir adım atacağını söylemiştik. Geç kalmadılar ve daha da önemlisi bizleri yanıltmadılar. Venmo uygulamasının 70 milyondan fazla üyesi olduğunu biliyor muydunuz? Daha da önemlisi üye sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve firma daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor. Venmo ile birlikte artık sizler de en az 1 Dolar olmak kaydı ile kripto para satın alabilecek ve cüzdan olarak da yine bu uygulamayı kullanabileceksiniz.

Aslında Venmo’nun tek bir amacı var ve herkesi kripto paralar ile tanıştırmak. Bu denli büyük ve güçlü bir uygulamanın bu konuda başarılı olacağını düşünüyoruz. Paypal bünyesinde çalışmalarına devam eden uygulamayı sizler de mercek altına alabilir ve dilediğiniz an kullanabilirsiniz.

En az 1 Dolar limit ile işlem yapabiliyor olmak gerçekten harika bir olay ve bu da daha geniş kitlelere hitap etmek adına önemli bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Peki Ya Bitcoin?

Bitcoin, piyasanın köklü ve en önemli dijital varlığı olarak karşımıza çıkıyor ve markalar bir uygulama geliştirirken öncelikli olarak onu baz alıyor. Venmo uygulamasında an itibarıyla Bitcoin alım satımı yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra Litecoin ve Ethereum alım satımı da yapabilirsiniz. Paypal desteği ile birlikte büyüme kaydeden Venmo, bu gelişme sayesinde inanıyoruz ki kullanıcı sayısını da belli oranda arttıracak ve daha geniş kitlelere ulaşmayı başaracaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Poloniex Vadeli İşlemleri Kullanıma Açıldı

İnanıyoruz ki yakın gelecekte uygulama ile ilgili güncellemeler var olacak ve daha da önemlisi birçok farklı dijital varlık da yine bu uygulama ile birlikte alım satıma dahil edilecektir. Bu arada yalnızca al sat işlemlerinde değil, aynı zamanda dijital para saklama konusunda da taleplerinize yanıt veren bir uygulama olduğu gerçeğini unutmamak gerekiyor.

Venom, gelişmiş bir uygulama ve ara yüzü ile de başarılı bir kullanım deneyimi sunuyor. Zaten incelemelerinizi yaptığınızda bu gerçeği sizler de fark edecek ve bizlere hak veriyor olacaksınız.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu