Analizler

Vet Coin Fiyat Analizi: %40’tan Fazla Yükseldi

VET token fiyatı, trend çizgisinden ve 0.5 Fibonacci seviyesinden, yani 0.14 dolardan destek almadan önce %40’tan fazla düşüş yaptı. VeChain (VET) fiyatı trend çizgisinde bir sabah yıldızı modeli oluşturdu ve bu da boğaların VET fiyatında hücuma geçmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Günlük zaman diliminde azalan hacim, boğaların güçlü olduğunu ancak boğa sayısının oldukça az olduğunu ima ediyor. Şu anda VeChain (VET) fiyatı 0.12 dolar, 24 saatlik işlem hacmi 2.145.182.433 dolardadır. VeChain (VET) hain son 24 saatte %6.14 arttı. Güncel VeChain (VET) piyasa değeri ise 13,577,510,995 dolardır.

VeChain (VET) Grafiği

Vet Coin Fiyat Analizi: %40'tan Fazla Yükseldi –

4 saatlik zaman diliminde VeChain (VET) 200 EMA’ya yakın trend desteği çizgisine yakın seviyelerde talep buldu. Bu seviyeler, fiyatın yakında çıkması beklenen yükselen üçgen modelinde görülen daha yüksek seviyelerdedir. VeChain (VET) fiyatı, belirtilen yükselen üçgen modeline neden olan 0.219 dolarlık seviyesinde güçlü bir direnç ile karşı karşıya kaldı. 0.18 dolar ve 0.14 dolarlık destek seviyeleri ise ilk destek seviyeleriyken, ilk direnç 0.21 dolarda ana direnç seviyesi ise 0.26 dolardır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 3 Haziran 2020

4 saatlik zaman dilimine göre, 50 EMA’nın (sarı) 200 EMA’nın (beyaz) üzerinde olması Vet Coin bir yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor. Vet Coin son zamanlarda sürekli olarak 50 EMA’nın yakınında destek buluyor. Vet Coin fiyatı tekrardan bu seviyede destek bulursa yeni bir yükseliş hareketi başlayabilir.

VeChain (VET) RSI (hafif boğadır) 60 seviyelerindeyken hafif bir yükseliş hareketi olduğunu gösteriyor. RSI hattı şu anda yukarı doğru eğimli ve aşırı satılmış bölgesinde daha derinlere doğru ilerliyor. Ancak, RSI’ın yakında tersine dönmesi bekleniyor.

VeChain (VET) ADX, indikatöründe ise eğim düşüyor, ADX 19.9’da işlem görürken statik bir hareket olduğunun sinyalini veriyor.

İlgili İçerik: VeChain (VET) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu