Coin Rehberi

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır?

VeThor Token (VTHO) Nedir?

VeThor Token (VTHO), halka açık bir blok zinciri olan VeChain ağının kripto varlığıdır. VeChain platformu, tedarik süreçlerindeki zorlukları blok zincir ağı üzerinden çözmeye odaklanmıştır. Bu zincirde yer alan kripto varlıklardan biri olan VeThor Token (VTHO), ağda gerçekleşen işlemler için bir ödeme yöntemi olarak kullanılır.

VeChain ağına çeşitli bilgileri kaydetmek için kullanılan VeThor Token (VTHO), kripto varlık gönderimi ve akıllı sözleşmeleri çalışır hale getirme gibi durumlarda da kullanılıyor. VeChain platformunun diğer kripto varlığı olan VeChain Token (VET) olarak bilinmektedir.

VeThor Token (VTHO) Ne İşe Yarar?

VeThor Token (VTHO)‘nun sitesine girdiğimizde, “Gerçek dünyadaki ekonomik problemleri çözen bir blok zinciri” ibaresiyle karşılaşıyoruz. VeChain platformu, fiziki işletmeleri ve onların tedarik süreçlerini kendi blok zinciri ağına taşıyor. Tedarik zinciri modellerinde karşılaşılan “bürokratik engeller, prosedürler ve yüzlerce sayfadan oluşan dokümanlar” VeChain ağı ile çözüme kavuşturuluyor.

Tedarik süreçleri VeChain blok zincirine kaydırılıyor ve çok daha kısa sürede sonuçlandırılabiliyor. Böylece hem güvenlik sorunları çözülüyor hem de masraflar düşürülüyor. VeThor Token (VTHO) ise bu süreçlerin işletilmesi için kullanılıyor.

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

VeThor Token (VTHO) Nasıl Alınır?

VeThor Token (VTHO), Binance borsası üzerinden alınabilir. Bu yazımızı inceleyerek Binance hesabı açabilir ve hesabınıza para yollayabilirsiniz.

Binance Ana Sayfa üzerinde sol üst köşede yer alan Piyasalar seçeneğine tıklayın. Ardından Spot Piyasalar kısmını seçerek arama bölümüne VTHO yazın. BAL işlem çiftlerinden birini seçtikten sonra Alım Satım sayfasında bulunan VTHO Al butonuna tıklayın. Burada istediğiniz miktarı girerek VeThor Token (VTHO) satın alabilirsiniz.

İlgili içerik: Binance Nedir? Nasıl Kullanılır? 

VeThor Token (VTHO) Güvenilir mi?

VeThor Token (VTHO), merkezi Çin’in Şangay bölgesinde olan VeChain ağının kripto varlığıdır. VeChain platformu 2015 yılında kuruldu. Gerçek dünyadaki tedarik süreçlerini blok zinciri teknolojisiyle buluşturan platformun vakfı olan VeChain Vakfı’nın kuruluş yeri ise Singapur’dur. VeThor Token (VTHO) platformu; gıda güvenliği, sahteciliği engelleme, sağlık sistemi kayıtları ve karbon emisyonu takibi gibi birçok alanda kullanılmıştır. Dolayısıyla yetkinliğini kanıtlamış VeThor Token (VTHO) için “güvenilirdir” yorumunu yapabiliriz.

VeThor Token (VTHO) Hangi Borsada?

VeThor Token (VTHO), birçok önemli borsada listelenmiştir. VeThor Token (VTHO) satın alınabilen borsalar şunlardır:

 • Binance,
 • Gate.io,
 • BitMart,
 • Hotbit,
 • MEXC Global,
 • Latoken,
 • CoinEx,
 • Bitrue,
 • LBank,
 • Oceanex,
 • HitBTC,
 • BigONE.

VeThor Token (VTHO) Geleceği 2021

VeThor Token (VTHO) geleceği 2021‘de nasıl olur? Bunu şimdiden kestirmek zor. Şu an 0,01 dolar seviyesinde bulunan VeThor Token (VTHO), piyasanın gidişatına göre kafasını yukarı kaldırabilir. Belki de 2021’deki en yüksek zirvesi olan 0,024 dolar seviyesini geçmeye çalışabilir.

1 VeThor Token (VTHO) Kaç TL?

1 VeThor Token (VTHO) TL‘dir. 2021 yılı başında VeThor Token (VTHO) 0,005 TL’den işlem görüyordu.

Uzmanlardan VeThor Token (VTHO) Yorumları

Uzmanlardan VeThor Token (VTHO) yorumlarına gelirsek, genel manada gerçek dünyadaki problemleri çözen bir platform olduğundan bahsediliyor. Elektrikli otomobil markası olarak piyasaya sürülen BYD, karbon salınım oranlarını gösteren VeChain sistemini kullanmaktadır.

Öte yandan hastanelerdeki sağlık kayıtları VeChain blok zincirine aktarılmakta ve sadece sağlık görevlilerin bu bilgileri görebileceği bir güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Bunun gibi çözümler, VeThor Token (VTHO) projesiyle ilgili olarak olumlu yorumlara neden olmaktadır.

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

VeThor Token (VTHO) Kimin?

VeThor Token (VTHO)‘un yer aldığı VeChain platformu, 2015 yılında Sunny Lu tarafından hayata geçirildi. Şirketin CEO’su olan Sunny Lu, Shanghai JiaoTong Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. VeChain platformu, Sunny Lu’nun önderliğinde dev şirket Bitse’ye bağlı olarak kuruldu. 2018’de VeChain, Ethereum’dan ayrılarak kendi blok zinciri ağına geçti.

VeThor Token (VTHO) Hangi Ülkenin?

VeThor Token (VTHO), Çin‘in dev blok zinciri şirketi olan Bitse‘ye bağlı olarak 2015’te duyuruldu. VeThor Token (VTHO)’nun yer aldığı VeChain ağı, fiziki nesnelerin blok zinciri üzerinden işlenmesine olanak tanıyor. Bu da bizi Nesnelerin İnterneti, yani (Internet of Things) kavramına götürüyor. Buradaki fiziki nesnelerden kasıt; sağlık kayıtları, karbon salınım oranları ve ürün satışında sahteciliği engelleyecek bilgiler olarak verilebilir.

VeThor Token (VTHO) Alınır mı?

VeThor Token (VTHO), günlük hayattaki tedarik süreçlerini blok zincirine işleyen bir ekosistem olarak önemli işlevleri yerine getiriyor. Projesi bakımından bir hayli kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak fiyat hareketleriyle ilgili tavsiye vermek doğru olmayacaktır. VeThor Token (VTHO) yatırımı yapmak için piyasa koşullarını da takip etmelisiniz. Bununla birlikte güven veren bir projeden güç aldığını söyleyebiliriz.

VeThor Token (VTHO) Madenciliği

VeThor Token (VTHO) madenciliği yapılabilecek bir kripto varlık değildir. Zira VeThor Token (VTHO), Proof of Stake konsesnsüsünün yanı sıra Proof of Authority mutabakatını kullanıyor. Bu mutabakat, bloklara kayıt yapan node’ların, bu işlemleri gerçekleştirirken itibarlarını kullandığı bir sistemdir. Blokların güvenliğini doğrulayan bu node’ların sınırlı sayıda bulunması, bloklara kayıt hızının artırılmasını sağlıyor.

VeThor Token (VTHO) Projesi

VeThor Token (VTHO) projesi, birçok sektördeki tedarik zincirini, blok zinciri ağına taşıyan VeChain platformunun kripto varlığıdır. Bu sayede fiziki zorluklar gerektiren tedarik işlemleri (kağıt israfı, güvenlik, prosedürler vb.) blok zinciri üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. VeChain ağı, fiziki nesnelerin blok zinciri üzerinden işlenmesine imkan sağlıyor.

VeThor Token (VTHO) Kaç Adet?

VeThor Token (VTHO) toplam arzı 39,579,543,124 adet olarak verilmiştir. VeThor Token (VTHO) maksimum arzının ise sınırsız olduğu görülüyor.

VeThor Token (VTHO) Neden Düşüyor?

VeThor Token (VTHO) düşüşünün, piyasanın genel yapısıyla ilişkili olduğunu görüyoruz. Piyasanın toptan yükseldiği Mart ayında VeThor Token (VTHO)’nun da yükseldiğini görüyoruz. Bitcoin’in düşüşüyle başlayan VeThor Token (VTHO) de düşmeye başladı ve Temmuz’da 0,004 dolara kadar indi.

VeThor Token (VTHO) Kaç Dolar Olur?

VeThor Token (VTHO) kaç dolar olur, kestirmek mümkün değil. VeThor Token (VTHO), piyasanın düşüşüyle temmuz ayında 0,004 dolara kadar düştü. Ardından Bitcoin’in yükselişiyle Temmuz sonundan itibaren yükselmeye başladığını görüyoruz. Piyasayla eş zamanlı olarak yükselip düşen bu kripto para, yılın kalanında 2021 zirvesi olan 0,024 doları zorlayabilir.

VeThor Token (VTHO) Yorumları

VeThor Token (VTHO) yorumlarına baktığımızda, projesinden kaynaklı olarak güven duyulan bir kripto para olduğunu anlıyoruz. Fiyat hareketlerine baktığımızda ise 0,012 direncine takılan VeThor Token (VTHO)’nun, 2021 içindeki yüksek tepelerini yeniden test edebileceği konuşuluyor.

VeThor Token (VTHO) Ekşi Sözlük Yorumları

VeThor Token (VTHO) Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şöyle:

bu kadar güzel projeler yapmasına rağmen bitcoin’e o kadar bağımlı hareket etmesi hayal kırıklığına uğratıyor. reddit sayfasında her gün neredeyse yeni bir projeden bahsediyorlar. chiliz gibi bu da kanser etti. tutmaya devam.

binance’te staking seçeneği açılmış. pek anlamamama rağmen 30 günlük bıraktım. karşılığında faiz olarak %4.79 vthor veriyor. bir nevi taahhüt gibi bir şey.

bir tür token. 10 20 30 kat filan artarsa diye girdim bakalım uzun vadede neler olacak.

VeThor Token (VTHO) Grafiği

VeThor Token (VTHO) grafiğini incelediğimizde, 0,016 dolara iğne atarak geri çekildiğini görüyoruz. Şu an 0,012 seviyesinde dirence takılan VeThor Token (VTHO), yeniden 0,016 dolar seviyesini test edip üstünde tutunursa daha iyi bir konuma gelebilir. 0,010 dolar, güçlü bir direnç seviyesi olarak göze çarpıyor. Olumlu fiyat hareketleri sonucu 0,020 dolar seviyelerine doğru bir atak beklenebilir.

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

VeThor Token (VTHO) Piyasa Değeri

VeThor Token (VTHO) piyasa değeri dolardır. VeThor Token (VTHO) piyasa değerinin 2021’in ilk gününde 21,961,648 dolar olduğunu görüyoruz.

VeThor Token (VTHO) İşlem Hacmi

VeThor Token (VTHO) işlem hacmi dolardır. 2021’in ilk gününde VTHO Token işlem hacmi 2,636,904 dolardı.

VeThor Token (VTHO) Fiyatı 2021

VeThor Token (VTHO) fiyatı 2021‘de piyasanın hareketlerine bağlı olarak fiyat hareketleri sergiledi. Bitcoin’in yükseliş döneminde VeThor Token (VTHO) yükseldi. Bitcoin düşerken de VeThor Token (VTHO) fiyatı düştü. VeThor Token (VTHO) fiyatı, şu an dolardır.

VeThor Token (VTHO) Toplam Arzı

VeThor Token (VTHO) toplam arzı 39,579,543,124 adettir. VeThor Token (VTHO) maksimum arzının ise sınırsız olduğu görülüyor.

VeThor Token (VTHO) Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı

VeThor Token (VTHO) tüm zamanların en yüksek fiyatı 0,046 dolardır. VeThor Token (VTHO) tüm zamanların en yüksek fiyatına 2018 yılının Ağustos ayında ulaştı.

VeThor Token (VTHO) Tüm Zamanların En Düşük Fiyatı

VeThor Token (VTHO) tüm zamanların en düşük fiyatı 0,00015 dolardır. VeThor Token (VTHO) bu en düşük fiyatını 2020 yılı Mart ayında görmüştür. Bu dip seviyesinin sebebi, pandemi ortamının belirsizliği nedeniyle piyasalarda yaşanan çöküştür.

VeThor Token (VTHO)’yu Benzersiz Kılan Nedir?

VeThor Token (VTHO)’yu benzersiz kılan, gerçek hayattaki ekonomik sorunları, blok zinciri ağı üzerinde çözüme kavuşturmasıdır. Birçok farklı sektörde yaşanan tedarik zinciri sorunları VeChain platformu sayesinde ortadan kaldırılır. Özellikle lüks ürünler piyasasında sıklıkla görülen sahtecilik, VeChain sayesinde engellenmiştir. Bu da söz konusu ürünlere “şifreli bir çipin yerleştirilmesiyle” mümkün kılınmaktadır.

VeThor Token (VTHO) Ağ Güvenliği

VeThor Token (VTHO) ağ güvenliği, Proof of Stake (PoS) güvenlik mutabakatıyla sağlanıyor. Burada belli yetkilere sahip olan ağ katılımcılarına validator adı veriliyor. Bu katılımcılar, blok doğrulama yetkisine sahiptir. Öte yandan Proof of Authority (İtibar Kanıtı) mutabakatını da kullanan VeThor Token (VTHO), ağ güvenliğini üst düzeye çıkarmıştır.

VeThor Token (VTHO) Nereden Satın Alınır?

VeThor Token (VTHO), birçok farklı borsadan satın alınabilir. VeThor Token (VTHO) satın alınabilecek borsalar; Binance, Gate.io, BitMart, Hotbit, MEXC Global, Latoken, CoinEx, Bitrue, LBank, Oceanex, HitBTC ve BigONE‘dır.

İlgili içerik: Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son Dakika Güncel VeThor Token (VTHO) Haberleri

VeChain’in yarışması: En iyi 10 video seçildi!

VeChain platformu, 2020’de düzenlediği ilk VeChain video yarışmasının ardından ikinci yarışmayı düzenledi. VeChain platformunun ne olduğunu anlatan en iyi 10 video seçildi.

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Sona kalan videolar, VeChain ekosisteminin ne gibi işlevleri yerine getirdiğini anlatan 109 video arasından seçildi. Oylama, ekosistemin platformu olan VeVote üzerinden gerçekleştirildi. Yarışma sonucunda seçilen en iyi 10 videoyu izlemek için tıklayın.

VeChain yetkilisinden önemli sunum!

VeChain platformunun kıdemli araştırmacısı olan Zhijie Ren, BeWater Community tarafından düzenlenen konferansa katıldı.

Zhijie Ren, VeChain’in geliştirdiği yeni mutabakat protokolü olan Proof of Authority 2.0 (PoA 2.0) ile ilgili bilgiler verdi. Geliştirilmiş sistemin çok daha yüksek güvenlik sağlayacağını aktaran Ren, platformun hizmetlerinde yaşanabilecek kesintilerin en aza indirileceğini vurguladı. Konferansla ilgili bilgiler, VeChain Foundation’un resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

VeThor Token (VTHO) Analizleri

VeThor Token (VTHO) analizlerini sağlıklı şekilde yapmak için grafiğini incelemeliyiz. Şimdilik 0,012 seviyesindeki direnç üzerinde akümüle olan VeThor Token (VTHO)’nun 0,016 dolara atak yapması yatırımcılarını sevindirecektir. Bu seviyelere çıkması halinde 0,020 dolar seviyelerine doğru hareketlenebilir.

VeThor Token (VTHO) Fiyat Tahminleri

Şimdi de VeThor Token (VTHO) fiyat tahminlerine bakalım. Coin Quora sitesine göre VeThor Token (VTHO) fiyatı, 2021’in sonunda 0,07 dolara doğru bir atak yapabilir. Sitenin VeThor Token (VTHO) fiyat tahminlerine göre 2024’te 2,5 dolar fiyatına ulaşılması beklenebilir. Bu da 100 kattan daha fazla kazanç anlamına geliyor.

VeThor Token (VTHO) Ekibi

VeThor Token (VTHO) ekibine baktığımızda, kurucusunun Sunny Lu olduğu görülüyor. VeThor Token (VTHO) yönetim kurulu; Sunny Lu, Renato Grottola, George Kang, Danie Kelman, Jay Zhang, Peter Zhou ve Margaret Rui Zhu’dan meydana geliyor.

VeThor Token (VTHO) Danışma Kurulunda ise; Jim Breyer, CY Cheung, James Gong, Masanari Koike, Ning Nan, Antonio Senatore, Bo Shen ve Roland Sun gibi isimler bulunuyor.

VeThor Token (VTHO) Twitter Adresi

VeThor Token (VTHO) Twitter adresine şuradan ulaşılabilir. Bu twitter adresinde VeChain platformu ile VeThor Token (VTHO)’a ilişkin duyuruları takip edebilirsiniz.

VeThor Token (VTHO) 2021’de Ne Olur?

VeThor Token (VTHO) 2021’de, eski zirvesi olan 0,046 zirvesine doğru bir atak yapabilir. Böyle bir atakla birlikte 3 yılın ardından yeni bir zirve oluşabilir. Bunun için 2021’deki piyasa hareketleri bir hayli önemli.

VeThor Token (VTHO) Ekşi Sözlük Yorumları

VeThor Token (VTHO) Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şöyle:

sene sonuna kadar 1 doları göreceğini söylüyor herkes ama ben pek sanmıyorum. en azından 50 cent’i görse yine yeter

son atımlık kurşunumu senden yana kullandım vechain. bilmiyorum neden ama sana çok güveniyorum. yürüyedur aslanım.

“puan durumu”nda chainlink, stellar gibi kabadayıları geride bırakmış, litecoin, bitcoin cash gibi ağır topların ve uniswap gibi bir yeni dönem gücünün de tamponuna dayanmıştır.

VeThor Token (VTHO) Projesinin Faydaları

VeThor Token (VTHO) projesinin faydalarına bakalım. VeThor Token (VTHO) projesi, gerçek dünyadaki tedarik zincirini, blok zinciri ağına taşıyan platformdur. Tedarik zincirlerinde yaşanan güvenlik problemi ve prosedürlerden kaynaklanan yavaşlık, VeChain projesinin blok zinciriyle halledilmektedir. Bu blok zinciri, fiziki nesnelerin blok zinciri üzerinden işlenmesine imkan veriyor.

VeThor Token (VTHO) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

VeThor Token (VTHO) Neden Yükseliyor?

Reddit ve Ekşi Sözlük dahil birçok platformdaki yorumlara baktığımızda, VeThor Token (VTHO) fiyatının Bitcoin‘e gereğinden fazla bağımlı olmasının hayal kırıklığı yarattığı görülüyor. VeThor Token (VTHO)’nun genel olarak Bitcoin ile eş zamanlı olarak yükseliş hareketleri sergiliyor.

VeThor Token (VTHO) Projesi Hakkındaki Endişeler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi VeThor Token (VTHO) projesi hakkındaki endişeler, genel olarak piyasadan bağımsız hareket etmemesiyle ilgili gibi görünüyor. VeThor Token (VTHO) fiyat hareketlerinin Bitcoin ile benzer hareketleri sergilemesi, fiyatının çok fazla artmayacağı endişesini doğuruyor.

VeThor Token (VTHO) Whitepaper

VeThor Token (VTHO) whitepaper incelemesi yaptığımızda, giriş kısmında “VeChain olarak, blok zinciri teknolojisinin yeni nesil bilgi dünyasının temellerinden biri olduğuna inanıyoruz” ifadesi yer alıyor. Platformun temel amacının, gerçek dünyadaki problemleri çözmek olduğu belirtiliyor. VeChainThor’un halka açık bir blok zinciri olduğundan bahsediliyor.

VeThor Token (VTHO) whitepaper incelemesini buradan yapabilirsiniz.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 100 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün