Kripto Para Haberleri

Visa, USD Coin Hamlesi için Hazır

Visa, Pazartesi günü bir açıklamada bulundu ve dijital para piyasasını etkileyecek olumlu bir gelişme ile karşımıza çıktı. Markalar, dijital varlıkları kabul etmiş durumda ve hatta geleceğin paraları olarak lanse eden çok sayıda marka karşımıza çıkıyor. Aslında visa da onlardan biri ve ana akım ödemelerde artık usd coin ile işlem yapılacağını da hatırlatmak isteriz.

Usd coin kullanımı ile birlikte ödeme yapmak ve ödeme almak artık mümkün. Bu gelişme Visa’nın attığı adımlar ile birlikte resmiyete döküldü ve eminiz ki kısa süre içerisinde birçok marka da bu gelişmeye ayak uyduracak ve dijital varlıkları kabul etmiş olacaktır.

Visa, Crypto.com ile birlikte pilot programı aktif hale getirdiğini duyurdu ve bu yıl içerisinde daha fazla ortağa sunmayı planladığını duyurdu. Bu haberin alt yapısını hazırlamıştık ve kulislerde çok fazla konuşuluyordu.

Mastercard ve BNY Mellon’un Etkisi Büyük

mastercard
Visa, USD Coin Hamlesi için Hazır 2

Kısa bir süre önce iki kuruluş da dijital paralar ile daha yakından ilgileneceğini ve hatta müşterilerine bu bağlamda büyük kolaylık sağlayacağını duyurmuştu. Visa, bu gelişmelerden geride kalmamak ve bir an önce entegre olabilmek adına harekete geçti ve onlar da resmi duyuruyu yaptı. İlerleyen yıllarda belki de geleneksel paralardan daha çok dijital paraları kullanacağız ve bunu ön görmek pek de zor olmayacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitfinex, Staking Hizmeti Sunacak

Mastercard ve Visa gibi kendi sektörlerinin en iyileri arasında yer alan iki markanın benzer hamlelerde bulunması gerçekten hoş ve önemli bir detay. Tesla’nın güç kazandırması ile birlikte kurumsal yatırımların sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Markalar, dijital varlık gelişiminin farkında ve geç kalmamak adına kısa süre içerisinde uyum sağlamayı hedefliyorlar.

Bizler inanıyoruz ki bu iki marka ile kısıtlı kalmayacaktır. Yine kendi sektörünün en iyileri arasında gösterilen markalar da mutlaka bir hamle yapacak ve bu hamleler ile birlikte dijital varlıklar bir adım daha öne taşınacaktır. İnsanlar daha fazla güvenecek ve yatırım yapmak adına yine dijital paraları tercih edeceklerdir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu