Anasayfa Altcoin Vitalik Buterin Hala Ethereum Taşıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Vitalik Buterin Hala Ethereum Taşıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Altcoin

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, ETH transferlerine devam ediyor. Söz konusu altcoinin fiyatı nasıl etkilenecek?

Vitalik Buterin Hala Ethereum Taşıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, son zamanlarda ETH'leri merkezi borsalara taşıyor. 25 Eylül'de Lookonchain, Vitalik Buterin'in Coinbase'e yaklaşık 632.000 dolar değerinde 400 ETH yatırdığını bildirdi. Bu hamle masum olabilir ancak büyük meblağların merkezi borsalara taşınması, genellikle satış hazırlıklarının yapıldığına işaret ediyor.

ETH fiyatı, duyarlılığı ve momentumu şu anda yatay seyrediyor. Bu metrikler, geçen hafta Bitcoin (BTC) ile birlikte hareket etmedi. Geçen haftanın sonlarında @Ali_Charts, "Ethereum (ETH) balinalarından satın alma baskısı olduğuna dair henüz bir işaret yok." gözleminde bulundu. Bakiyesi 10.000'in üzerinde olan Ethereum balinaları, varlığın fiyatı gibi bu ay da düşüş yaşadı.

Immortal Crytpo, Ethereum için daha fazla dezavantaja dikkat çekerken fiyatların önümüzdeki birkaç hafta içinde 1.300 ila 1.500 dolara düşebileceğini öngördü. Fakat yatırımcı, bu seviyelerden birikim yapmaya devam etmeyi planladığını söyleyerek sakinliğini korudu.

Ethereum'un bir noktada Bitcoin'den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum ancak önceki döngüdeki gibi değil.

Ankete katılanların çoğu, gelecek yıl döngünün ivmesi değiştiğinde birikimin sağlam kazanımlar elde etmek için yavaş ve istikrarlı bir strateji olduğu konusunda hemfikirdi.

Zincir üstü analitik platformu CryptoQuant, Ethereum için potansiyel bir kısa pozisyon sıkıştırması konusunda uyardı. Analistler, ayrıca türev piyasalarda negatif fonlama oranları gözlemledi.

Fonlama oranları, sürekli sözleşme piyasaları ile spot fiyatlar arasındaki farka dayalı olarak yatırımcılara yapılan periyodik ödemeleri temsil etmektedir.

"Bu, vadeli işlem yatırımcılarının Ethereum hakkında kötümser bir görünüm benimsediğini ve fiyatların daha da düşmesi olasılığını artırdığını gösteriyor." ifadesini kullanan CryptoQuant, şunu ekledi:

Tutarlı negatif fonlama oranları potansiyel olarak bir dizi kısa vadeli tasfiyeyi tetikleyebilir ve bu da ani bir fiyat toparlanmasına yol açabilir.

Vitalik Buterin Hala Ethereum Taşıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Ethereum (ETH) Fiyat Görünümü

Ethereum (ETH) fiyatı Pazartesi sabahı yeniden düştü. Sonuç olarak Ethereum fiyatı gün içinde yüzde 1 düşüş yaşadı ve birkaç saat önce gün içi en düşük seviyesi olan 1.570 dolara geriledi.

Varlık, bu yazının yazıldığı sırada hafif bir toparlanma göstererek 1.580 dolardan işlem görmeye başladı ancak daha fazla düşüş olası görünüyordu.

Ekim, geleneksel olarak hem hisse senetleri hem de kripto için düşüş ayıdır. Bu nedenle yukarıdaki fiyat tahminleri önümüzdeki haftalarda gerçekleşebilir.

Bununla birlikte Ethereum staking, yükselişini sürdürüyor ve yeni kilometre taşlarına ulaşıyor. Dolayısıyla uzun vadeli görünüm olumlu.

Kaynak: BeInCrypto

Vitalik Buterin Hala Ethereum Taşıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar