Anasayfa Altcoin Vitalik Buterin'den Dev ''ETH'' Hamlesi Geldi: Tam 3.000 Adet!

Vitalik Buterin'den Dev ''ETH'' Hamlesi Geldi: Tam 3.000 Adet!

Altcoin

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, başka bir ETH transferine daha girişti ve 3.000 adet token aktarımı yaptı. İşte detaylar...

Vitalik Buterin'den Dev ''ETH'' Hamlesi Geldi: Tam 3.000 Adet!

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, başka bir ETH transferine daha girişti. Blockchain güvenlik şirketi PeckShield, zincir içi verilere atıfta bulunarak yakın zamanda 'vitalik.eth' adlı bir adresin 'Vb2' etiketli bir adrese 3.000 Ethereum (ETH) aktardığını açıkladı.

Yazının yazıldığı sırada lider altcoin, yaklaşık 1.700 dolar civarından işlem görüyordu ve tokenlerin değeri yaklaşık 5 milyon dolardı.

Transferin ardından Buterin'in cüzdanında 933.79 Ethereum (ETH) kaldı. İçeriğin değeri 1,5 milyon dolardı. Vb2 cüzdanı ise 3.017 adetten oluşuyordu. Son transferin kesin nedeni bilinmiyor. Ancak Vb2'nin bizzat Buterin tarafından kontrol edildiğine inanılan bir cüzdan olduğunu da belirtelim.

Topluluk üyelerinin inandığı tezlerden biri, Ethereum (ETH) kurucu ortağının, varlıklarını güvence altına almak ve onları saldırıya uğramaktan korumak için fonları bir cüzdandan diğerine karıştırabileceği yönünde.

Ethereum (ETH) Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

Vitalik Buterin'den Dev ''ETH'' Hamlesi Geldi: Tam 3.000 Adet!

Ethereum (ETH) fiyatı transferden sonra nispeten sabit kaldı. Hatta bu dönemde toplam ticaret hacmi 3,6 milyar doların üzerinde gerçekleşti.

En son transfer, Buterin'in geçen hafta Coinbase borsasına 600 Ethereum (ETH) (1 milyon dolar değerinde) transferinin hemen ardından geldi. Söz konusu işlemin niteliği de henüz bilinmiyor. Ancak yakın zamanda yayınlanan bir makalede ortaya çıktığı gibi spekülasyonlar Buterin'in satış yapma ihtimaline işaret ediyordu.

Yazının yazıldığı sırada, Ethereum'un borsa net akışları 7.372 ETH gibi pozitif bir değeri yansıtıyordu ve Ethereum piyasasında ortaya çıkan satış baskısına ışık tutuyordu. Eğer bu ileriye doğru yoğunlaşırsa, ETH'nin değerlemesi çökebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Vitalik Buterin'den Dev ''ETH'' Hamlesi Geldi: Tam 3.000 Adet! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar