Kripto Para Haberleri

Vontobel: Banka müşterilerimize güvenlik hizmeti sunulacak

ABONE OL:

Vontobel, kripto paralar ile ilgilenen müşterileri için yakın zamanda güvenlik hizmetleri sunacak olduklarını ve sunulacak güvenlik hizmetlerinde müşterilerin bilgilendirilerek kripto paralar hakkında kendilerini nasıl koruyabilecek olduklarının öğretilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin sahibi olan banka müşterilerine sunulacak olan bu destek dünyada bir ilk olacak ve müşterilere sunulacak olan bilginin içeriği nasıl olacak henüz basına açıklanmadı. Banka, 112 milyar dolardan daha fazla serveti kontrol ediyor olması ve bunu bünyesinde barındırıyor olması ile Zürih kentinde oldukça ilgi gören bankalar arasında

Vontobel’in sunacağı güvenlik hizmetinin detayları arasında kripto paraların nasıl korunacak olduğu, kripto paralara kimlerin neden sahip olması veya neden sahip olmaması gerektiği bilgisi, gelecekte kripto paraların nelerle karşı karşıya kalabilecek ve nasıl zorluklar yaşayabilecek olduklarının sözlü olarak bilgi verilecek. Banka tarafından müşterilere sunulacak olan bilginin yanında Vontobel müşterilerini korumak için belirli programlar sunacak ve bu program kapsamında müşterilerin fiziksel olarak değil ancak siber ortamda kripto paralarını nasıl koruması gerektiği konusunda yardımcı olacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Robin Hood, İlk Çeyrek Raporlarını Sundu

Banka müşterileri şanslı

Vontobel müşterilerinin kripto paralar hakkında kendilerine banka tarafından sunulacak hizmet sayesinde hem güvenlik, hem koruma hizmetlerinden yararlanabilecek olmaları dünyada bir ilk ve örneği olmayan uygulama olacak. Bitcoin ve diğer farklı kripto paralara sahip olan Vontobel müşterilerinin bu programlara ilgisinin çok fazla olabilecek olduğu değerlendiriliyor.

Vontobel, İsviçre’de hizmet sunan en büyük bankalardan.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu