Coin Fiyatı

Voyager Token (VGX) Fiyatı ve Grafiği – 1 VGX Kaç TL Kaç Dolar?

Voyager Token (VGX) Nedir?

Voyager Token (VGX) yatırımcılara kripto para ticaretine güvenilir ve güvenli bir erişim noktası sağlayan bir kripto para aracısıdır. Voyager hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların kripto para ticareti yapmaları için neredeyse anında bir çözüm sunmak üzere inşa edilmiştir.

Voyager Token (VGX) ise Voyager aracı kurumunun yerel tokenidir. Voyager Token (VGX) ekosistemdeki kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır. VGX ayrıca Voyager uygulamasında tutulduğunda ilgi uyandırır, Voyager kullanıcılarına özel geri ödeme ödülleri verir ve benzer diğer hizmetleri de vardır. Voyager alım satım da dahil olmak üzere yüzde 100 komisyonsuz işlemler sunar. Tüccarlar, platformda bir emir gerçekleştirirken herhangi bir ekstra ücret ödemez.

Voyager Token (VGX) Hangi Borsalarda Bulunur?

Voyager Token (VGX) şu anda 5 farklı kripto para borsasında bulunuyor. Voyager Token (VGX) almak için Binance, Uniswap V2, CoinEx, HitBTC ya da ATOMARS kullanabilirsiniz. Ayrıca Voyager eko sisteminden de Voyager Token (VGX) alabilirsiniz. Bu seçenek en güvenilir olanıdır. Voyager Token (VGX)’in bazı borsalarda BQX olarak bilindiğini belirtmek gerekir. Örneğinde Binance ve HitBTC Voyager Token (VGX)’e BQX olarak listelemiştir.

Voyager Token (VGX)

Son Dakika Voyager Token (VGX) Fiyatı 2021

Son dakika Voyager Token (VGX) fiyatı: Voyager Token (VGX) şu anda dolardan işlem görüyor. Türk lirası karşısında Voyager Token (VGX) TL’den işlem görüyor. Herhangi bir kripto para borsasında VGX/TRY işlem çifti yoktur.

Voyager Token (VGX) Piyasa Değeri

Voyager Token (VGX) piyasa değeri: Toplam Voyager Token (VGX) piyasa değeri güncel olarak dolardadır. Böylece Voyager Token (VGX) şu anda en büyük 105. kripto para birimidir. Dolaşımda 222.295.208 adet VGX varken maksimum arz 222.295.208 adet VGX ile sınırlandırılmıştır.

Diğer kripto para komisyonculuk platformlarının yerel tokenleri gibi, Voyager Token (VGX) tokenlerinin tümü dolaşımdadır. Bu yaklaşımı benimseyen diğer aracılık hizmetleri arasında Binance (BNB) ve Troy (TROY) bulunur.

Bu tür tokenlerin maksimum arzı, aracılar tarafından kaydedilen yüksek likidite oranı nedeniyle dolaşımdaki arzı temsil eder. VGX tokenlerinin dolaşımdaki ve maksimum, daha fazla token ihraç etmek için acil bir plan olmaksızın 222,295,208 adet token olarak belirlenmiştir.

Voyager Token (VGX) Hacmi

Voyager Token (VGX) hacmi şu anda dolardadır. Bu hacmin %90’ı Binance borsasında BQX/USDT çiftindedir. Voyager Token (VGX) alınabilecek en iyi yer Voyager platformu ve Binance borsasıdır.

Voyager Token (VGX) Grafiği

Voyager Token (VGX) grafiği aşağıdaki gibidir. Voyager Token (VGX) 4 yıl önce ulaştığı 10 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrardan ulaşamamış bir kripto para birimidir. Bu VGX’in bu yıl pek rağbet görmediği anlamına geliyor. Bu yıl VGX ne kadar ilgi toplayamasa 25 Şubat’ta 3 yıl içinde görmediği bir seviye olan 7.81 dolara kadar çıktı. Bu açıdan Voyager Token (VGX) ilerleyen zamanlarda yükseliş yapma potansiyeline sahip koinlerden biridir. Yine de piyasa değeri ilk 100 kripto paranın dışında olduğundan dolayı dikkatli bir şekilde Voyager Token (VGX) yatırımı yapılmalıdır.

Voyager Token (VGX) Alınır mı?

Voyager Token (VGX), Voyager ekosisteminde çeşitli açılardan kullanılan bir tokendir. Voyager Token (VGX) hem yatırım amaçlı olarak alınabilir hem de yukarıda bahsettiğimiz Voyager ekosisteminin sunduğu fırsatlardan yararlanmak için alınabilir. Örneğin bu ekosistemde ilk yılınızda Voyager Token (VGX)’lerinizi saklarsanız yıllık olarak %7 kazanabilirsiniz. Voyager banka kartını kullanarak platforma dolar çekerseniz VGX kazanabilirsiniz. Referans yaparak da VGX kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Voyager Token (VGX) Madenciliği

Voyager Token (VGX), madenciliği yapılamaz. Voyager Token (VGX), Ethereum ağında oluşturulan bir ERC-20 tokenidir. Böylece Voyager Token (VGX) geleneksel iş kanıtı kripto paraları gibi çıkarılamaz.

Voyager Token (VGX) ağı son derecede güvenlik elde edilmesi için Ethereum’un iyi test edilmiş kriptografik standartlarından ve yöntemlerinden yararlanır. Ayrıca, gelişmiş güvenlik için açık anahtar şifrelemesinin yanı sıra eliptik anahtar şifrelemesi de kullanır.

Voyager, ABD finansal endüstri düzenleyicisi FINRA’dan onay almış, halka açık ve lisanslı bir kripto para komisyoncusudur. Güvenlik ve düzenleyici nedenlerle, Voyager kamu tarafından denetlenir.

Voyager Token (VGX) Yorumları

En çok okunan Voyager Token (VGX) yorumları:

ABD merkezli olarak kurulan Voyager Token (VGX), bazı yabancı analizcilerin tahminlerine göre bu yıl içerisinde sağlam yükselişler bekleniyor, izlemedeyiz…

Voyager Token, değeri yüksek ama hak ettiği değeri görmeye bir projedir.

Voyager Token (VGX), genel olarak, yapılan yatırım üzerinden %9,5’e kadar faiz almanızı sağlayan çeşitli kripto para birimlerinden oluşan bir yatırım portföyüdür. Herhangi bir kurum, kripto varlıklarını güvenli bir şekilde pazarlamak için Voyager hizmetlerini kiralayabilir.

Bu proje menşe ülkede tamamen düzenlenir ve denetlenir, bu nedenle fonlar usulüne uygun olarak kayıtlı bir şirkettedir, ayrıca 250 bin ABD dolarından fazla varlık saklama sigortasına sahiptir. Kriptolarınızı Voyager’ın gözetiminde tutarak günlük faiz alabilirsiniz.

İlgili İçerik: Voyager (VGX) Yorum ve Tahminleri 2021

Voyager Token (VGX) Geleceği 2021

Voyager Token (VGX) geleceği parlak kripto paralardan biridir. Yerel bir ekosisteme sahip olması ve aynı zamanda arzı sınırlı olması Voyager Token (VGX)’in ilerleyen zamanlardaki başarısını garanti altına alıyor. Bunlara ek olarak gelecekte Voyager, dolaşımda bulunan VGX token arzını azaltmaya yardımcı olmak amacıyla, Voyager uygulamasında Voyager Sadakat programı üyelerinin para çekme ücretlerini ödemek için kullandığı tüm VGX’lerin %25’ini yakacak. Bu Voyager Token (VGX) arzını azaltacaktır.

Gelecekte Voyager, Voyager banka kartı, marjin ticareti ve daha fazlası gibi yeni özellikleri piyasaya sürecek. Voyager, platformuna yeni özellikler eklerken, VGX tarafından desteklenen ödül fırsatları yaratarak Sadakat Programı müşterilerini sürekli olarak teşvik edecek.

Voyager Token (VGX) Güvenilir midir?

Voyager ekosistemi çok büyüktür. Kısaca değinecek olursak Voyager, geleneksel çevrimiçi aracı kurumlara oldukça benzeyen bir kripto para ticareti ağıdır. Voyager, mobil uygulamasını 2019’da başlattı. Voyager Token (VGX) güvenliğine bakalım:

Voyager Token (VGX) kripto para borsalarında listelenen fiyatlar arasındaki tutarsızlıklardan yararlanan bir akıllı sipariş yönlendirme teknolojisi kullanır. Bu teknoloji, yatırımcıların işlemleri için mevcut en iyi döviz kurunu seçmeleri için bir düzineden fazla kripto para borsasıyla anında bağlantı kurmasına yardımcı olur.

Ayrıca Voyager Token (VGX) Ethereum ağında ve bir ERC-20 tokeni olduğundan bu ağın güvenlik önlemlerine sahiptir. Voyager ekosistemi ABD’li finansal düzenleyici FINRA tarafından düzenlenmektedir. Böylece Voyager Token (VGX) güvenilirdir.

Voyager Token (VGX) Nereden Satın Alabiliriz?

Voyager Token (VGX) alınabilecek en iyi yer Voyager platformu ve Binance borsasıdır. Bu iki yer ek olarak Voyager Token (VGX) 4 farklı borsada da listelenmiştir. Uniswap V2, CoinEx, HitBTC ya da ATOMARS kullanarak Voyager Token (VGX) alabilirsiniz.

Voyager Token

 

1 Voyager Token (VGX) Kaç TL?

1 Voyager Token (VGX) kaç TL? Voyager Token (VGX) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Şu anda VGX herhangi bir borsada TRY karşılığında işlem görmemektedir. Yani VGX/TRY ya da BQX/TRY çifti yoktur.

1 Voyager Token (VGX) Kaç Dolar?

1 Voyager Token (VGX) dolardan işlem görüyor. Güncel VGX fiyatını buradan öğrenebilirsiniz. En yüksek Voyager Token (VGX) ticareti yapılan borsa Binance’dır ve Binance’da Voyager Token (VGX) “BQX” olarak adlandırılır.

Voyager Token (VGX) Yükselir mi?

Voyager Token (VGX) yükselir mi? Voyager Token (VGX) fiyat tahmini:

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Voyager Token (VGX) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

2021, 2023, 2025 için WalletInvestor Voyager Token (VGX) Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, Voyager Token (VGX) fiyatı bir yılda 3.6382780764 dolardan 5.898 dolara yükselecek. Bu, VGX’i harika bir yatırım yapıyor. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %62,11’dir. 2026 sonu için tahmini fiyat 20.563 dolar.

TradingBeasts Voyager Token (VGX) 2022 için Fiyat Tahmini

2021 perspektifinde, Voyager Token (VGX)’in iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir hayır diyor. Voyager Token (VGX) fiyatının 2022’nin sonunda 2.82999 dolar ila 2.42700 dolar arasında olacağını tahmin ediliyor.

2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin Voyager Token (VGX) Fiyat Tahmini

DigitalCoin analizinde, Voyager Token (VGX) fiyatının bugünkü fiyattan başlayarak 8.0140651 dolara yükseleceğini iddia ediyor. 2022 yılına kadar Voyager Token (VGX) fiyatının 3.9491391 dolara kadar çıkacağını ve 2023-2024’te de büyümesini sürdüreceğini söylüyor. Bu tahmine dayanarak, Voyager Token (VGX) uzun vadeli kârlı bir yatırımdır.

Voyager Token (VGX) Ne Zaman Çıktı?

Voyager platformu Ekim 2018’de çıktı, Voyager Token (VGX) çıkışı da bu aralıklara denk geliyor. Ayrıca Voyager Token (VGX)’in mobil uygulaması Ocak 2019’da piyasaya sürüldü. Bu uygulama kullanıcıların kripto para ticareti yapmasını daha da kolaylaştırıyor.

Voyager Token (VGX) Kurucusu Kim?

Voyager Token (VGX) Crypto Trading Technologies tarafından kurulmuştur. Crypto Trading Technologies, Stephen Ehrlich, Philip Eytan, Gaspard de Dreuzy ve Oscar Salazar tarafından ortaklaşa olarak kuruldu.

Voyager vakfının CEO’su Stephen Ehrlich’dir, vakfın başkanı Philip Eytan’dır ve Gaspard de Dreuzy, Voyager Vakfı’nın yönetim kurulu üyesi olarak hizmet vermektedir. Oscar Salazar ise müşteri odaklı mobil uygulamaların yatırımcısı ve deneyimli geliştiricisidir. En çok Uber’in kurucu mimarı ve baş teknik sorumlusu olarak bilinir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu