Altcoin Haberleri

Wall Street Cardano’yu mu İzliyor?

Çoğu altcoin, düşüş piyasası grafiklerde sallandığında yüksek bir bedel öder. Bitcoin ve Ethereum değer düşüşüne öncülük ederken, diğer varlıklar genellikle yalnızca ipuçlarını takip edebilir. Bununla birlikte, 2021’de Cardano için durum gerçekten böyle değildi, çünkü beşinci en büyük varlık göreceli güçle kendi gücünü korudu.

Wall Street Cardano'yu mu İzliyor? - Koinbox.Net

Ekim ayının başından bu yana Cardano’nun değeri %2276 gibi büyük bir artış gösterdi. En son piyasa çöküşü sırasında, alt’ın değeri, basın zamanında sadece %40 oranında düşmüştü. Aslında Ethereum, 19 Mayıs’tan sonra ADA’dan daha önemli ölçüde düştü.

Dahası, 1$ aralığı token tarafından istikrarlı bir şekilde tutuluyor ve piyasa genelinde düşüş baskısının azalmasıyla varlığın önümüzdeki haftalarda toparlanması muhtemel. Bununla birlikte, uzayda Cardano için daha olumlu katalizörler olabilir.

Grayscale tarafından yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre , organizasyon Bitcoin ve Ethereum gibi büyük sermayeli fonuna Cardano’yu ekledi. Varlık şu anda %4,26’lık bir tahsis ile fondaki üçüncü en büyük holding. Cardano’nun şimdiye kadar değerlendirme listesinde olmasına rağmen , doğrudan listelenmesinin, her ikisi de ADA’dan çok önce listelenen varlıklar olan Chainlink ve Bitcoin Cash’in üzerinde token sıçraması gördüğünü belirtmek önemlidir .

Gri tonlamalı geliştirme, projeye yatırım yapmaya çalışan akredite yatırımcılara doğrudan erişim sağladığı için ADA için çok büyük. Grayscale, Ocak 2021’de Cardano Trust için başvurmuştu ve şu anda token’ı büyük sermayeli fonlarına eklemek mantıklı. Ama neden?

Sermaye Girişleri 19 Mayıs da tespit edildi

cardano

ESG tartışması, bazıları tarafından piyasanın düşmesine neden olan nedenlerden biri olarak kabul edilen Bitcoin etrafında sürerken, yatırımcılar dikkatlerini Proof-of-Stake varlıklarına çevirdiler. Aslında Coinshares , 19 Mary kazasından sonra Cardano’nun kurumsal varlıklardan 11 milyon dolarlık sermaye girişi kaydettiğini tespit etti.

Aynı zamanda, Bitcoin piyasası 115 milyon dolarlık önemli sermaye çıkışları gördü. Dolayısıyla, Grayscale’in erişilebilirliğini netleştirmeden önce kurumların projeyi dikkate aldığı sonucuna varılabilir, ancak Cardano’nun bir sonraki gelişimi muhtemelen değerini daha da yükseltecektir.

Akıllı Sözleşme eklemeleri yüksek profilli ortaklıklara yol açacak mı?

Muhtemelen. Cardano geçenlerde yayımlanan onun Alonzo testnet günü ilk defa Plutus akıllı sözleşme ve daha fazla gelişmeler temmuz ayı içinde yapılmış olacak. Akıllı sözleşmelerin işlevselliğini ve bunların nihai uygulamalarını eklemek, Cardano ağında dApp’lerin oluşturulmasının mümkün olacağı anlamına gelir.

Ethereum’un daha yüksek bir değere dokunmasına izin veren belirli alan, yalnızca kullanım durumunu artıran Cardano’da programlanabilir. Wall Street zaten alana akın ediyor ve Cardano’daki tahsisleri hakkında kamuoyuna açık bir şekilde konuşmaları çok uzun sürmeyecek.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu