Anasayfa Altcoin Wall Street Memes, İlk Olarak Bu Kripto Borsasında Listelendi!

Wall Street Memes, İlk Olarak Bu Kripto Borsasında Listelendi!

Altcoin

Wall Street Memes'in listelendiği ilk kripto para borsası belli oldu. İşte ayrıntılar...

Wall Street Memes, İlk Olarak Bu Kripto Borsasında Listelendi!

OKX, kripto para topluluğunu heyecanlandıran bir hamleyle Wall Street Memes'in (WSM) spot ticaret piyasalarında listelendiğini resmen duyurdu. OKX borsasındaki bu listeleme, internet kültürü ile kripto para ticareti arasındaki boşluğu doldururken benzersiz ve potansiyel olarak meme değerinde bir yatırım fırsatı sunmayı vadediyor. 

İşte listeleme programı hakkında bilmeniz gerekenler:

1. WSM yatırma işlemleri, 25 Eylül 2023 tarihinde saat 06:00'da (UTC) açıldı.

Wall Street Memes'in OKX platformundaki yolculuğu, 25 Eylül 2023 tarihinde UTC saatiyle 06:00'da para yatırma işlemlerinin açılmasıyla başladı. Bu; traderlara ve meraklılara, yaklaşan ticaret çılgınlığına hazırlanma fırsatı verdi.

2. WSM/USDT spot işlemleri, 26 Eylül 2023 tarihinde saat 10:00'da (UTC) başladı.

Beklenen an 26 Eylül 2023 tarihinde saat 10:00 UTC'de, WSM/USDT spot ticaretinin OKX'te resmen başlamasıyla geldi. Bu, Wall Street Memes ve meme kültürü dalgasını sürmeye hevesli kripto meraklıları için yeni bir bölümün başlangıcı oldu.

3. WSM çekme işlemleri, 27 Eylül 2023 tarihinde saat 10:00'da (UTC) açılacak.

WSM çekme işlemleri, 27 Eylül 2023 tarihinde saat 10:00'da (UTC) açılacaktır. Bu adım, kullanıcıların varlıkları üzerinde tam kontrole sahip olmalarını ve bunları tercihlerine göre yönetebilmelerini sağlar.

Wall Street Memes, İlk Olarak Bu Kripto Borsasında Listelendi!

WSM olarak kısaltılan Wall Street Memes, toplam 2.000.000.000 token arzına sahiptir ve bu da onu kripto para piyasasına kayda değer bir katkı haline getirmektedir. Teknik ayrıntılara daha derinlemesine dalmak isteyenler için WSM'nin sözleşme adresi 0xB62E45c3Df611dcE236A6Ddc7A493d79F9DFadEf'tir. 

Wall Street Memes'i diğerlerinden ayıran şey, Wall Street Memes hareketindeki kökenidir. 800 binden fazla üyeye sahip bir toplulukla Wall Street Memes, Web2 internet kültürünün özünü temsil ediyor. WSM, meme tabanlı mizahı Web3 unsurları ile ustaca harmanlayarak hem kripto meraklılarına hem de meme meraklılarına hitap eden bir dijital varlık yaratıyor.

Wall Street Memes, İlk Olarak Bu Kripto Borsasında Listelendi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik