Washington Kripto Paraları Düzenlemekte İstekli Değil, Senatörler İnceliyor

1 Dakikada Okunabilir


Washington D.C yönetimi direkt olarak Amerikan Başkanı Donald Trump’a bağlı olarak çalışıyor. Ancak Washington D.C’de tüm kararlar Başkan Donald Trump tarafından alınmıyor. Bazı işler devlet yönetimi tarafından yürütülüyor ve herkesin kendi üzerine düşen bazı görevleri var. Ancak Washington D.C’de olanlar bizi ilgilendiriyor olsa da en çok ilgilendiren konu Washington D.C tarafından kripto para birimleri ile ilgili olarak attığı adımlar. Kripto para konusunda pek fazla adım atmayan Washington D.C yönetimi ve muhalefet partilerine rağmen son dönemde senatörler daha farklı adımlar atmaya başladı.

Görünen o ki Washington D.C’de kripto paralar artık eskiye nazaran daha fazla dikkat çekiyor. Senatörler ve Washington D.C arasında kripto paralar konusu asla tartışma yaratmıyor. Washington D.C’nin en üst düzey yetkilileri sürekli olarak senatoya bilgi veriyor ve tüm kurumlar olarak ABD’nin kripto paralardan gelebilecek tehdit ve tehlikeleri önceden görebildiklerini ve henüz herhangi bir potansiyel risk grubunda olmadıklarını açıklıyor.

Ancak yönetim kripto para birimlerini düzenlemekte ısrarcı değil. Aksine kripto paraların bir risk oluşturmuyor olması ve diğer nedenleri de göz önüne alınca dünyaya bedava olarak bir danışman hizmeti sunmak istemeyen Washington D.C, diğer ülkelerin kendi yasalarını çıkarmasına da karışmıyor. Diğer ülkeler ise kripto para birimleri konusunda en büyük tecrübenin yine ABD’de olduğunu ve küresel finans sistemini yönettiği için en ufak bir açık bırakmadan yasa hazırlayabilecek olduğundan ABD yönetiminin karar vermesini istiyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!