Coin Rehberi

Waves Coin (Waves) Yorum ve Tahminler 2020

Kripto para sektöründe gördüğü büyük ilgi ile dikkat çeken Waves Coin, hakkında en çok soru gelen altcoinlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda Waves Coin hakkındaki bilgilerin ve güncel fiyat analizlerinin yanı sıra uzmanların yaptığı yorumları ve tahminleri de bulabilirsiniz…

Waves Coin (Waves) Nedir?

Waves Coin, varlıkların kolay bir şekilde ve güvenle ticaretinin yapılabilmesi ve depolanabilmesi amacıyla, Sasha Ivanov tarafından yaratılan bir kripto para birimidir. 2016 senesindeki ICO’sunda 30 bin Bitcoin toplama başarısı gösteren Waves Coin de açık kaynak kodu kullanması ile Bitcoin’e benzerlik gösteriyor.

Waves platformunun kuruluşundaki en temel amacı, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde Blockchain üzerinden fiat para transferi yapabilmelerini sağlamaktır. Bunun yanı sıra kendilerine ait dijital varlık oluşturmak isteyenler için de türlü olanaklar veriyor.

Waves Coin (Waves) Yorum

Waves Coin’in öne çıkmasını sağlayan en önemli özelliklerinin, komisyon ücretlerinin çok düşük olması ve işlem hızının bir hayli yüksek olması olduğunu söyleyebiliriz. Son dönemde ufak da olsa bir hareketlenme yaşayan Waves, madenciliği yapılamamasına karşın kullanıcılarına, ‘Masternode’ adını verdiği blok üretimi yapma fırsatını tanıyor. Ayrıca Waves Coin’in kullanıcılarına sunduğu bir diğer hizmetin de varlıkları kiralayarak Blockchain’e katkıda bulunmak olduğunu görüyoruz. Birçok yeniliğe sahip olan ve kullanıcılarını aktif olarak tutmayı hedefleyen Waves, oldukça ilgi çekici bir şekilde piyasalarda bulunmaya devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fork Nedir? Sonraki Fork Tarihi Ne Zaman?

Waves Coin (Waves) Geleceği

Waves Coin, yaratılış amacında da olduğu gibi durmadan gelişmeyi kendisine hedeflemiş bir dijital varlıktır. Bu doğrultuda gelecek dönemlerde de kendisinden yeni geliştirmeler beklenen Waves Coin, aynı zamanda yaptığı büyük ortaklık anlaşmaları ile de yatırımcısına umut vermeye devam ediyor.

Waves Coin (Waves) Yorum ve Tahminler 2020

TradingView WAVESUSD: https://tr.tradingview.com/symbols/WAVESUSD/

Analistlerden Waves Coin (Waves) Yorumları

Analistlerin Waves Coin hakkında yaptıkları yorumların geneline göz gezdirdiğimizde, Rusya tarafından destek görmesine vurgu yapıldığını görüyoruz. Bunun yanı sıra yaptığı büyük ortaklık anlaşmaları ve gelecekte yapmayı planladığı gelişmeler de analistlerin Waves Coin hakkında olumlu yorumlarda bulunmasını sağlıyor.

1 Waves Coin (Waves) Kaç TL?

1 Waves Coin, şu sıralarda 24,19 Türk Lirası ile işlem görerek piyasalarda yer almaya devam ediyor.

Waves Coin (Waves) Yükselir mi?

Waves Coin, 2017 senesinde piyasaların genelinde yaşanan yükselme ivmesinin ardından kendisinden beklenen yükselişi gösterememişti. Özellikle art arda yaptığı ortaklıklar ile kullanım alanını genişleten Waves Coin’in, tekrar yükselme ivmesi yakalamasının büyük bir olasılık olduğu belirtiliyor. Kripto para sektörünün öngörülemez olması ise kesin bir tahminde bulunmanın önüne geçiyor. Bu nedenle Waves’in atacağı adımları ve gelişmeleri yakından takip etmenin büyük önemi bulunuyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  iki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA) Nedir?

Waves Coin (Waves) Yorum ve Tahminler 2020

Son Dakika Waves Coin (Waves) Haberleri

Waves Coin’e dair gerçekleşen son dakika haberlerini şu şekilde sıraladık:

Rusya’dan Kripto Para Hamlesi Geldi

Rusya merkezli ticaret bankası olan Expobank, bir ilke imza atarak kripto para desteği veren kişisel kredisini oluşturduğunu duyurdu. Verilecek kredinin miktarına dair bir bilgilendirmede bulunulmasa da bu kredinin Waves Coin üzerinden verileceği öğrenildi.

Rusya’nın hem iş hem de finans alanında önde gelen gazetelerinden olan Kommersant tarafından yapılan haberde, Expobank tarafından atılan bu adıma yer verildi. Ünlü iş adamı Mikhail Upensky’ye, Expobank tarafından Waves Coin teminatlı bir kredi verdiği belirtildi. Waves Coin’in yaratıcısı Sasha Ivanov da Twitter üzerinden bu olayı doğruladı.

Waves Coin’den Yeni Blockchain Projesi

Kripto para dünyasının önemli oyuncularından olan Waves, yeni bir Blockchain projesinin ve ortaklığın duyurusunu yaptı.

Açık kaynak kodlu bir Blockchain platformu olan Waves ile Blockchain tabanlı olan oyun dağıtım firması The Abyss arasında ortaklık anlaşması gerçekleştiği açıklandı. Ortaklığa dair çok fazla detay verilmezken, dijital materyallerin ve oyun içi malzemelerin ticaretinin yapılabileceği bir pazarın yaratılacağı belirtildi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Al Sat Programları 2020

Waves Coin (Waves) Grafiği

waves-chart21oct

Coinmarketcap WAVESUSD: https://coinmarketcap.com/currencies/waves/

Waves Coin’in piyasalara giriş yaptığı 3 Haziran 2016 tarihinden bu yana çok büyük hareketlenmelerin olduğu bir grafiğe sahip olduğunu söyleyemeyiz. 2017 senesi içerisinde piyasanın içerisinde bulunduğu olumlu havadan Waves Coin’in de etkilendiğini ve rekor seviyesine ulaştığını gözlemlesek de bu seviyelerde fazla tutunamamış ve düşüş yaşamış olduğunu görüyoruz.

Waves Coin (Waves) Fiyatı

Waves Coin fiyatının şu sıralarda 3,08 USD olduğunu görmekteyiz. Bitcoin karşısındaki değeri 0,00024050 BTC olan Waves’in, Türk Lirası karşısındaki değerinin ise 24,19 TL olduğunu görüyoruz.

“Waves Coin (Waves) Nedir? Nasıl Alınır?” adlı detaylı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/waves-coin-waves-nedir-nasil-alinir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu