Coin Rehberi

Waves (WAVES) Yorum ve Tahminleri 2021

Son zamanlarda yükseliş trendinde işlem gören Waves şu anda Dolar seviyelerine gerileyen Waves, düşü eğilimi tamamlandıktan sonra toparlayacak ve 2021 yılı sonunda Waves için ön görüler 15-20 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Kısa vadede bir tavsiyede bulunmak ne yazık ki mümkün değil ancak sabırlı davranıp yıl sonunu beklediğiniz takdirde sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Waves (WAVES) Nedir?

Merkezi olmayan açık blok zinciri protokolü ile tanın. Kullanıcılar, kıymetli varlıklarını depolamak ve aktarımı hızlandırmak adına bu ekosistemi tercih edebilir. Bitcoin ile benzerlik gösterdiği tek nokta ise açık kaynak kodlu olmasıdır. Bu sayede yapılan her transfer net bir şekilde gözlemlenebilir ve bu da şeffaf bir çalışma politikasını beraberinde getiriyor. 

Waves (WAVES) Güvenilir mi?

Waver, sektörü en güçlü ekosistemlerinden biri ve bünyesindeki token için de aynı şeyi söylemek mümkün. Elbette güvenilir bi dijital varlık ve bunun yanı sıra geleceği konusunda da endişe etmemeniz gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliyoruz. 2021 sonunda uzun vadede yatırım yapan yatırımcılar için karlı bir tercih olacağını düşünüyoruz.

Waves (WAVES)

Waves (WAVES) Yorum

An itibarıyla bulunduğu seviyeden daha yükseğe çıkacak ve 15 dolarlık bir ön görü hakim. Daha ütopik yorumlar da mevcut ve malumunuz kripto para piyasası bu yorumları ile meşhur bir piyasadır. 20 Dolar tahmininde bulunan analistlerin sayısı da bir hayli fazla ancak Waves, an itibarıyla bu seviyeyi aşacak güce sahip bir token değil.

Waves (WAVES) Fiyat Grafiği

An itibarıyla Dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Düşüş eğilimi mevcut ve alım yapmak isteyenler için ideal bir seviyede olduğunu belirtmek gerekiyor.

Analistlerden 2021 Waves (WAVES) Yorumları

2021 yılında alt coin tercihi yapacak olan yatırımcılar için güzel bir seçim olabilir. Yıl sonu büyük yükseliş bekleniyor ve az önce de ön görüleri sizinle paylaştık. 15 dolar ve 20 Dolar seviyelerinde bir ön görü mevcut.

Waves (WAVES) Fiyatı 2021

Dolar seviyesinde.

Waves (WAVES)

Rusya, Kripto Para Kredisini Duyurdu

Expobank, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklama ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kripto para destekli ilk kredi ile tanışın ve Rusya bu konuda önemli bir işe imza attı diye düşünüyoruz. Örnek teşkil edecek bir hamle ve birçok banka da bu örneğe uygun hareket edebilir.

Waves tokenleri ile desteklenen kredi türü, banka müşterileri için hazır hale getirildi ve an itibarıyla bu krediye ilgi gösteren insanların sayısı da bir hayli fazla.

Waves (WAVES) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Geleceği olan bir alt coin olduğuna eminim. 2021 yılı sonunda beni yine yanıltmayacak ve biliyorum ki güzel paralar kazanacağım.
  • Waves satın almaya devam ediyorum ve özellikle son hafta yaşanan düşüş, bunu daha kolay hale getirdi ve lehime işlediğini düşünüyorum.

Waves (WAVES) İnceleme

2021 yılına iyi bir başlangıç yaptıklarını söylemek mümkün olmayacaktır ancak yılın son çeyreğinde büyük bir yükseliş bekleniyor ve ön görüler de bu doğrultuda. Yatırım yapmak isteyenler için bu seviye uygun olabilir ve en azından göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu