Coin Fiyatı

WazirX (WRX) Fiyatı ve Grafiği – 1 WRX Kaç TL Kaç Dolar?

WazirX (WRX) Nedir?

WazirX (WRX) Hintli kripto para birimi borsası WazirX’in yardımcı borsa tokenidir. WazirX (WRX) Binance blok zincirine dayanmaktadır. Toplam arzı 1 Milyardır. Token sahipleri WazirX borsasında, alım satım ücreti indirimleri, WRX ticaret madenciliği, airdroplar, marjin ücretleri ve daha fazlası gibi çeşitli avantajlarla teşvik ediliyor.

WazirX (WRX) Hindistan dışında küresel ürünler oluşturma ve ölçeklendirme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip Hintli girişimciler tarafından desteklenmektedir. WazirX ayrıca Kasım 2019’da Binance tarafından satın alındı. WazirX’in amacı kripto paraları Hindistan’daki herkes için erişilebilir hale getirmektir.

WazirX (WRX) Hangi Borsalarda Bulunur?

WazirX (WRX) satın almak istiyorsanız Binance ya da WazirX borsalarını kullanabilirsiniz. Bu iki seçeneğe ek olarak Gate.io, FTX, Poloniex, CoinDCX ve HitBTC kullanarak da WazirX (WRX) alabilirsiniz. En yüksek WazirX (WRX) hacmi Binance borsasında WRX/USDT çiftindedir.

WazirX (WRX)

Son Dakika WazirX (WRX) Fiyatı 2021

Son dakika WazirX (WRX) fiyatı 2021: WazirX (WRX) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca WazirX (WRX) TL karşısında dolardan el değiştiriyor. Herhangi bir borsada WRX/TRY çifti yoktur.

WazirX (WRX) Piyasa Değeri

WazirX (WRX) piyasa değeri: WazirX (WRX) şu anda dolarlık piyasa değerine sahip. Bu değer ile WazirX (WRX) en büyük 116. kripto para birimidir. Dolaşımda 293.763.584 adet WRX olup maksimum arz mevcut değildir.

WazirX (WRX) Hacmi

WazirX (WRX) hacmi: WazirX (WRX) şu anda dolarlık hacmi sahip. Bu değer 24 saatlik olarak ölçülmektedir. En yüksek WazirX (WRX) ticaret hacmi Binance borsasındadır.

WazirX (WRX) Grafiği

WazirX (WRX) grafiği aşağıdaki gibidir. WazirX (WRX) küresel olarak kripto para trendlerinden ve kripto para yasa düzenlemelerinden en çok etkilenen kripto paralardan biridir. Bunu aşağıdaki grafiğe bakarak kolayca anlayabilirsiniz.

WazirX (WRX) fiyatı yaklaşık 3 ay önce 5.94 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmıştır. Şu anda fiyat bu seviyenin %80 gerisindedir. Hem kripto para düşüşleri hem de Hindistan’ın kripto para kararını sürekli olarak değiştirmesi WazirX (WRX) fiyatında büyük dalgalanmalara yol açmıştır.

WazirX (WRX) Alınır mı?

WazirX borsasını kullanıyorsanız WazirX (WRX) alabilirsiniz. Ayrıca WazirX (WRX) tokenleri bu borsada çeşitli faydalara sahiptir; Binance üzerinden BNB almak gibidir. Tabi WazirX (WRX) bir yatırım aracı olarak da alınıp satılabilir.

İlgili İçerik: WazirX Coin (WRX) Nedir? Nasıl Alınır?

WazirX (WRX) Madenciliği

WazirX (WRX) madenciliği şu anda yapılamamaktadır. WazirX borsası WazirX (WRX) madenciliği için 2019’da bir etkinlik düzenlemiş olup bu etkinlik 12 Aralık 2019’da sona ermiştir. Bu yüzden günümüzde WazirX (WRX) madenciliği yapılamamaktadır. Yine de ilerleyen yıllarda benzer bir WazirX (WRX) madencilik etkinliği yapılabilir.

WazirX (WRX) Yorumları

WazirX (WRX) yorumları:

Hindistan hükumetinin 2020 yılındaki kripto para yasağı kararının askıya alınmasından sonra, dün temyiz kararı açıklandı. Açıklamaya göre kripto paralar artık dijital varlık olarak kabul ediliyor. bu haber Hindistan’ın en büyük kripto borsası olan WRX’e yansıdı ve 1 günde Bitcoin’e karşı %60 artış gösterdi.

İkinci bir BNB olur mu diye düşünmüyor değilim. İnanılmaz bir performansla yükseliyor.

BNB-SXP-WRX üçlüsünün Hint ayağı. Bir hafta ya da on güne BNB’nin izinden gidip rekor üstüne rekor kıracak sanırım.

WazirX (WRX) Geleceği 2021

WazirX (WRX) geleceği parlak borsa tokenlerinden biridir. WazirX sahibi Binance, hem WazirX borsasının hem de WazirX (WRX) tokeninin arkasında duracaktır. Ayrıca şu anda Hindistan’da kripto para düzenlemelere olumlu bir şekil almaktadır. Ülkede kripto paralar yasallaşırsa Hintliler WazirX (WRX) tokenini daha fazla kullanacaktır.

WazirX (WRX) Güvenilir midir?

WazirX (WRX) ve WazirX borsası güvenilirdir. WazirX (WRX)’in arkasında dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bulunmaktadır. Bu yüzden WazirX (WRX) tokeni de güvenilirdir.

WazirX (WRX) Nereden Satın Alabiliriz?

WazirX (WRX) satın almak istiyorsanız WazirX borsasını ya da Binance borsasını kullanabilirsiniz. WazirX (WRX) en çok bu iki borsa kullanıcıları arasında kabul görmektedir. Bu yüzden Binance ve WazirX borsası üzerinden WazirX (WRX) satın almak  en mantıklı adımdır.

WazirX

1 WazirX (WRX) Kaç TL?

1 WazirX (WRX) kaç TL? WazirX (WRX) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Böylece WazirX (WRX)) düşük fiyatlı koinlerden biridir ve yatırımcıları tarafından sevilmektedir.

1 WazirX (WRX) Kaç Dolar?

1 WazirX (WRX) şu anda dolardan işlem görüyor. Bu fiyatlanma ile WazirX (WRX) ATH seviyesinin %80 gerisindedir. Gördüğü en düşük fiyat seviyesinden ise %2.035 yukardadır.

WazirX (WRX) Yükselir mi?

WazirX (WRX) yükselir mi? WazirX (WRX) fiyatının yükselmesi için Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının yükselmesi gerekiyor. Ayrıca WazirX (WRX) fiyatı Binance Coin fiyat hareketine de takip ediyor. Bu 3 kripto para birimi ralli yaparsa beraberinde WazirX (WRX) fiyatı da yükselebilir.

WazirX (WRX) fiyatının yükselmesi için bir diğer en önemli etken Hindistan’da kripto paraların yasallaşması olacaktır. Böyle bir şey gerçekleşirse WazirX (WRX) belki de yeni rekor seviyelere çıkabilir. Tam tersi durumlarda ise WazirX (WRX) fiyatı zor zamanlar yaşamaya devam edecektir.

WazirX (WRX) Ne Zaman Çıktı?

WazirX (WRX) 2018’de piyasaya sürülmüştür. WazirX borsasının uygulaması 4,6 puana ve 400.000’den fazla kullanıcıyla sahiptir. WazirX Hindistan’ın en hızlı büyüyen kripto para borsası olduğunu iddia ediyor. WazirX ve WazirX (WRX), Binance ekosisteminin bir parçasıdır.

WazirX (WRX) Kurucusu Kim?

WazirX (WRX) Mart 2018’de bir bilgisayar mühendisi olan Nischal Shetty tarafından kuruldu. WazirX piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra, Hindistan hükumeti ülkede kripto para ticaretini yasakladı. Bu yasaktan iki gün sonra WazirX, satıcıları ve alıcıları doğrudan birbirine bağlayacak ve finansal kurumların ihtiyacını ortadan kaldıracak bir eşler arası bir sistem başlattı. Bu özelliğin piyasaya sürüldüğü sırada, şirketin hızla büyümesine yardımcı olan bu özellik başka hiçbir borsada bulunmuyordu. Küresel kripto para borsası Binance, Kasım 2019’da WazirX’i satın aldı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu