Anasayfa Sektörel Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı!

Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı!

Sektörel

Web3 finansal süper uygulaması "hi" ve Animoca Brands, stratejik bir ortaklığa girdi. İşte ortaklık hakkında tüm detaylar....

Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı!

Web3 finansal süper uygulaması “hi” ve Animoca Brands, Animoca'nın hi'ye 30 milyon dolar yatırım yapmasıyla stratejik bir ortaklığa girdi. Ortaklık, Animoca'nın hi'ye 30 milyon $ yatırım yapmasını sağlayacak ve girişim birkaç yeni girişimde iş birliği yapacak.

Web3 finansal süper uygulaması "hi" ve ekosistemi ile oyun ve metaverse için dijital mülkiyet haklarını geliştiren Animoca Brands, stratejik bir ortaklık için bir mutabakat anlaşması (MoU) imzalayarak bir araya geldi.

Kesin şartların kabul edilmesine bağlı olan ortaklığın bir parçası olarak Animoca Brands, 30 milyon dolarlık yatırım yapacak ve heyecan verici birkaç yeni girişimde iş birliği yapacak. Şirketlerin ortak vizyonu, Web3 alanında değiştirilebilir tokenlerin ve değiştirilemez tokenlerin (NFT'ler) faydasını artırmayı amaçlamaktadır.

Hi ve Animoca Brands, Benzersiz-İnsan Kimlik Doğrulama Mekanizmaları Sağlayacak

Ortaklık, Animoca'nın ekosistemi ile hi'nin Web3'ün kitlesel olarak benimsenmesini sağlayan yenilikçi hizmetleri arasında derin bir entegrasyona yol açacak. Web3 için son teknoloji bir finansal süper uygulama olan hi uygulaması ve Ethereum (ETH) için ölçeklenebilir, EVM uyumlu, Sybil'e dayanıklı bir katman-2 (L2) yan zinciri olan hi Protokolü (hiP) tarafından desteklenen hi ekosistemini güçlendirmeye güçlü bir şekilde odaklanan şirketler, hiP'nin çığır açan İnsan Kimliği Kanıtı (PoHI) çözümü aracılığıyla geliştiricilere benzersiz bir insan kimlik doğrulama mekanizması sağlamak için çalışacak.

Animoca, NFT alanında tartışmasız bir liderdir ve böyle bir itibarla hi'nin kripto para birimleri ve hizmet tokenleri için gerçek dünya kullanım durumları sunma vizyonunu destekleyerek kullanıcıların Animoca ekosisteminde kullanılan SAND, EDU, APE, REVV, GMEE ve diğerleri dahil olmak üzere belirli tokenlerle doğrudan harcama yapmasına ve ödüllendirilmesine olanak tanıyacaktır.

Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı!

2022 yılında, 1 milyonu KYC olmak üzere 3,5 milyondan fazla kullanıcısı olan hi, Mastercard tarafından desteklenen NFT avatar özelleştirme özelliğine sahip dünyanın ilk banka kartını duyurdu. İlk kartların 2023 yılının 3. çeyreğinde gönderilmesiyle birlikte, uygun kart sahipleri banka kartlarının yüzünü doğrulanabilir şekilde sahip oldukları bir NFT avatarıyla kişiselleştirebilir ve itibari para ve dijital para birimlerini dünya çapında 90 milyondan fazla noktada harcayabilirler. Animoca Brands'in portföy şirketleri bu benzersiz kişiselleştirme özelliğinden şüphesiz faydalanacaktır.

Animoca Brands'in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu şunları söyledi:

“İtibari ve kripto para dünyaları arasındaki uçurumu kapatmaya kendini adamış Hi'ye yatırım yapmayı ve onunla ortak olmayı dört gözle bekliyoruz. Bu ortaklığın bir parçası olarak, daha geniş Web3 ekosistemi için olumlu etki sağlamak amacıyla hi App ve hi Protocol'ün sürekli geliştirilmesinde hi ile iş birliği yapacağız.”

Hi'nin kurucu ortağı Sean Rach, ortaklık hakkında şunları söyledi:

"Hi, özellikle en eski ve en önde gelen Web3 şirketlerinden bazılarını destekleme konusundaki deneyimi göz önüne alındığında, Animoca Brands ile yakın çalışmaktan gurur duyuyor. Animoca Brands ile iş birliği yaparak yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin benimsenmesini hızlandırabileceğiz ve blockchain teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesine yardımcı olacağız.”

"hi" Hakkında

hi, kripto ve itibari para için dünyanın en kullanıcı dostu ve işlevsel uygulamasını inşa ediyor. Bir kripto para borsasının işlevselliğini yeni nesil bir dijital bankacılık platformuyla birleştiriyor. Şirket üyelerine tasarruflar, yatırımlar, ödemeler ve yaşam tarzı avantajları için hepsi bir arada bir hizmet sunuyor. 190'dan fazla pazardan yaklaşık 3,5 milyon kişi hi'ye kaydoldu ve hi Uygulaması 2 milyondan fazla kez indirildi. Ek olarak hi, Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standartları (PCI DSS) sertifikasına sahiptir.

Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı!

hi, Litvanya'da Sanal Varlıklar Hizmet Sağlayıcısı (VASP) olarak kaydını tamamladı ve İtalya'nın ödeme hizmetleri düzenleyicisi Organismo Agenti e Mediatori'ye (OAM) Sanal Para Birimi Operatörü olarak kaydoldu. hi ayrıca Sanal Varlık Ticaret Platformu lisansını güvence altına almak için Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) gözetiminde ön kayıt faaliyetlerini tamamladı.

Animoca Brands Hakkında

Deloitte Tech Fast birincisi, Fortune Crypto 40 şirketi ve Financial Times'ın Asya-Pasifik 2023 Yüksek Büyüme Şirketlerinden biri olan Animoca Brands, dijital mülkiyet haklarını geliştirmek ve açık metaverse'in kurulmasına katkıda bulunmak için çalışan dijital eğlence, blockchain teknolojisi ve oyunlaştırma alanlarında bir liderdir.

Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı!

Şirket, The Sandbox (SAND), Phantom Galaxies, Life Beyond, Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes gibi orijinal oyunların yanı sıra Disney, WWE, Snoop Dogg, The Walking Dead, Power Rangers, MotoGPTM ve Formula E gibi popüler fikri mülkleri kullanan ürünler de dahil olmak üzere geniş bir ürün portföyü geliştirmekte ve yayınlamaktadır.

Animoca Brands, Colossal, Axie Infinity, OpenSea, Dapper Labs (NBA Top Shot), Yield Guild Games, Harmony, Alien Worlds, Star Atlas ve diğerleri dahil olmak üzere 450'den fazla Web3 yatırımından oluşan büyüyen bir portföye sahiptir.

Web3 Devrimi: Animoca Brands, Stratejik Bir Ortaklığa İmza Attı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar