Kripto Para Haberleri

Wei Zhou: Ayı piyasasında zarar etmedik

ABONE OL:

Binance.com mali ve finans işlerinden sorumlu yetkilisi Wei Zhou, CNBC’ye yaptığı açıklamada kripto para piyasalarında devam eden ve 400 günü aşkın süredir durmayan ayı piyasası hakkında konuştu. Ayı piyasasının Binance’yi zarara sokmadığını ve kazançlı olarak bugüne kadar çalışmalar yürütebildiklerini açıkladı. Günlük işlem hacmi 1-2 milyar dolar arasını bulan ve milyonlarca kripto para yatırımcısının her gün aktif olarak kullandığı kripto para borsası, zarar etmedi ancak Binance.com mali ve finans işlerinden sorumlu yetkilisi Wei Zhou tarafından söylendiğine göre kazançlarında düşüşler oldu.

Kripto para borsalarının bazı hile yöntemlerine başvurarak kripto para piyasasını yönettikleri iddiaları hakkında açıklama yapmayan sorumlu, kripto para borsasının bu döneme kadar zarar etmediği, her gün kazançlı çıkmayı başardığını ve kazançlarında düşüşler olduğunu doğruladı. Kazançları düşmesine rağmen zarar etmemesi ise Binance’nin yatırımcılar üzerinden kazandığı tutarın çok yüksek olduğunu gösteriyor.

1-2 milyar dolar seviyesinde her gün ayrı milyonlarca işlemin yapıldığı kripto para borsasında ne kadar kazanç olduğu ise halka açıklanmıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Milyarder kripto paralara karşı isim başkan olmak istiyor

Borsa zararda değil, yatırımcılar zararda

Kripto para borsalarının büyük bölümü bu dönemde kapanmaya başladı ve kripto para yatırımcıları da sektörden çıkmaya başladı. Kripto para borsası Binance ise zararda olmadığını iddia etti. Ancak kripto para yatırımcıları bu dönemde 400 günü aşkın süredir zararda ve kısa sürede bu zararların kapanması mümkün değil.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu