Kripto Para Haberleri

Wework de Kripto Para ile Ödeme Kabul Edecek

Amerikan ticari emlak şirketi Wework, yakın zamanda yaptığı açıklama ile birlikte kripto para ile ödeme kabul edeceğini duyurdu. Tesla, bu işin öncüsü olabilir ve bitcoin kullanarak tesla satın alabileceğimiz haberi yapıldıktan kısa bir süre sonra birçok ünlü şirket harekete geçti. An itibarıyla wework de bu şirketlerden biri olarak karşımıza çıkıyor ve bitcoin ile ödeme alabileceklerini duyurdular.

Büyük şirketlerin bu tür hamleler ile gündeme gelmesi gerçekten önemli bir gelişme ve bu gelişme sayesinde sektörün diğer markaları da adımlarını hızı atıyorlar. Bitcoin bu işe öncülük ediyor ancak diğer kripto para birimleri ile de alış verişler yapılıyor. Bitcoin’in en çok kurumsal yatırım desteği alan dijital varlık olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor ve aslında onu en büyükler arasına sokan detaylardan bir tanesi de budur.

Wework’ten Açıklama Geldi

Şirket ceo’su, yakın zamanda yaptığı açıklamada Bitcoin’in geleceğin parası olduğunu ve büyük şirketlerin tamamının bu parayı kabul etmek zorunda olduğunu ifade etti. Dijital dünyaya ve paralara ayak uydurmayan şirketlerin tarihe karışacağını dile getiren ceo, artık şirketimiz de dijital paralar ile ödeme alacaktır dedi. Markaların bu tür hamlelerini keyifli haberler olarak paylaşıyoruz. Dünya genelinde dijital varlıkların kabul edilmesi ve benimsenmesi, yatırımcılar için önemli bir husus.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Sermayesi ile Ev Satın Alan Yazılım Mühendisi ile Tanışın!

Tesla, bu akımın öncüsü olarak karşımıza çıkıyor ve sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Elon Musk bu konuda gayet istekli görünüyor. Tesla resmi adresini ziyaret ederseniz eğer ödeme kanalında Bitcoin’in de yer aldığını sizler de net bir şekilde görebileceksiniz. İnanıyoruz ki yakın zamanda diğer kripto para varlıkları ile de ödeme yapabileceksiniz.

Wework gibi sektörün en önemli markalarından olan bu büyük şirket, yaptığı açıklamalar ile birlikte gündeme gelmeyi başardı. Bitcoin ile ödeme yapabileceğinizi artık sizler de biliyorsunuz. Ve belki yakın zamanda bitcoin dışındaki varlıklar ile de alış verişlerinize devam edebiliyor olacaksınız. Geleceğin para birimleri her geçen gün daha fazla insan ve daha fazla şirket tarafından kabul ediliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu