Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Winklevoss İkizleri açıklama yaptı

Winklevoss İkizleri kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptıkları yeni açıklamada kendilerinin geçmişte zor bir karar alarak kripto para yatırımı yaptıklarını ve o dönemde Bitcoin yatırımı yapan kişi sayısının son derece az olduğunu açıkladı. Facebook davasından kazandıkları parayı kripto para birimi yatırımı olarak değerlendirdiklerini ve bugün 1 milyar dolar servete yakın parayı kontrol ettikleri bilinen ikizler, bu konuda açıklama yapmadı. Winklevoss İkizleri, o dönemde zorlu bir karar vererek 7 trilyon dolar değerindeki altın piyasasının Bitcoin tarafından aşılacak ve rekor kırılacak olduğuna inandıklarını, bunu zor da olsa verdikleri karar ile doğru olduğunu bir nebze ispatladıklarını açıkladı.

İki kardeş olarak verdikleri bu kararın arkasında Bitcoin ve kripto para birimi piyasalarına olan güvenin yattığına değinen Winklevoss İkizleri, kripto paraların gelecekte çok daha fazla gelişecek olduğunu ve kendilerinin de bu gelişimin bir parçası olmaktan dolayı mutlu olduklarını açıkladı.

Tüm herkese anne ve babalar dahil kripto para birimlerini önerdiklerini ve kripto para yatırımı yapan insanların gelecekte çok daha fazla kazanç elde edebilecek olduklarını bilmeleri gerektiğini açıklayan Winklevoss İkizleri, kripto para biriminin değerinin yükselmesini beklediklerini açıkladı. Yatırımcıların gözünde en fazla ilgi gören kişiler arasında ilk 3 sırada olan Winklevoss İkizlerinin bugüne kadar yaptıkları birçok açıklama bulunuyor ve hepsinde piyasayı karıştırıcı olmayacak açıklamalar yapmaları sebebi ile kripto para piyasasındaki yatırımcıların desteğini çekiyorlar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Covid-19 ile Savaşan Kripto Para Şirketleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu