Coin Fiyatı

WINKLink (WIN) Fiyatı ve Grafiği – 1 WIN Kaç TL Kaç Dolar?

WINKLink (WIN) Nedir?

WINKLink (WIN) TRON ekosistemindeki ki ilk kapsamlı Oracle projesidir. WINKLink (WIN) gerçek dünyayı blok zinciri sektörüyle tamamen bütünleştirecek, güvenilir, öngörülemeyen ve doğrulanabilir rastgele sayılar sağlayabilecek ve gerçek dünya verilerine, olaylarına ve ödeme sistemlerine vb. alarak güveni artıracak ve aynı zamanda kullanıcı deneyimini de iyileştirecek. WINKLink (WIN) ekibi, 26 Nisan 2021’de justlink.io’nun satın alınmasını tamamladı ve böylece win coin, TRON ekosisteminin ilk kapsamlı Oracle’ı oldu. TRON tabanlı bir TRC-20 tokeni olan WIN, WINkLink Oracle ağının yönetişim tokenidir.

İlginizi Çekebilir: Win Coin Geleceği 2021 – Win Coin Alınır mı?

WINKLink (WIN) Hangi Borsalarda Bulunur?

WINKLink (WIN) şimdiye kadar 25’den fazla kripto para borsasında listelenmiştir. WINKLink (WIN) alabileceğiniz borsalar Binance, KuCoin, Poloniex, Bithumb, HitBTC, WazirX’dır. Bunlara ek olarak diğer tanınmış uluslararası borsalardan WINKLink (WIN) alabilirsiniz.

WINKLink (WIN)

Son Dakika WINKLink (WIN) Fiyatı 2021

Son dakika WINKLink (WIN) fiyatı 2021: Şu anda WINKLink (WIN) dolardan işlem görüyor. TL karşısında ise WINKLink (WIN) Türk lirasından işlem görüyor. WINKLink (WIN) herhangi bir borsada WIN/TRY çiftine sahip değildir.

WINKLink (WIN) Piyasa Değeri

Güncel WINKLink (WIN) piyasa değeri dolardadır. Bu toplam piyasa değeri ile WINKLink (WIN) en büyük 130. kripto paradır. Dolaşımda 766.299.999.999 adet WIN tokeni vardır maksimum arz sınırı yoktur.

WINKLink (WIN) Hacmi

WINKLink (WIN) hacmi: Şu anda WINKLink (WIN) hacmi dolardadır. Bu hacmi %25’i Binance borsasındadır. Binance borsasında WINKLink (WIN) USDT, USDC, BRL, EUR, BNB, TRX ve BUSD karşısında işlem görmektedir.

WINKLink (WIN) Grafiği

WINKLink (WIN) grafiği:

Yukarıdaki WINKLink (WIN) grafiğine bakacak olursak, Win fiyatı birkaç ay önce 0.002965 dolarda tepe yapmıştır. Bundan sonra win coin keskin bir şekilde düşmüştür. WINKLink (WIN) 2021’de başarılı bir yükseliş yapsa da şu anda toparlanmakta zorlanıyor. Ne kadar yatırımcılarını sevindirmiş bir koin olsa da WINKLink (WIN) yukarıdaki grafiğe göre pek iç açıcı bir fiyat hareketine sahip değildir.

WINKLink (WIN) Alınır mı?

WINKLink (WIN) alınır mı? WINKLink (WIN) uzun vadeli bir yatırım olarak düşünebilir. Genel olarak kripto para piyasası ve gerçek dünyayı bağlamak devrim niteliğinde bir harekettir ve WINKLink (WIN)’de tam olarak bunu TRON ağında gerçekleştirmektedir. WINKLink (WIN) 2021’de yükselişin yapmış olduğu düşünüldüğünden uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirilebilir.

İlginizi Çekebilir: Shıba Inu (SHIB) Nedir? Nasıl Alınır?

WINKLink (WIN) Madenciliği

WINKLink (WIN) madenciliği yapılamaz. WINKLink (WIN) madenciliği Bitcoin gibi yapılmaz ve böylece WINKLink (WIN) madenciliği olmayan birkaç altcoinden biridir. Zaten dolaşımda bulunan WINKLink (WIN) arzı, toplam arzın büyük bir kısmına denk gelmektedir. Yeni WINKLink (WIN) coinleri staking yöntemi ile çıkartılabilir.

WINKLink (WIN) Yorumları

Staking yapmaya olanak sağlayan ve Tron blok zincirinde bulunan bir TRC-20 token. Son güncellemelerden sonra uzun vadede değerleneceğini düşündüğüm bir kripto para. Sistemde tutarsanız günlük faiz kazandırdığı için herkes alıp kenara koyma eğiliminde.

Diğer coinlerden farklı olarak istediğiniz kadar miktarı dondurup (freeze) sirkülasyondan çekebiliyorsunuz. Bu da piyasada dolaşan miktarın zaman içinde azalmasına yol açıp fiyatı artırabiliyor.

Bu coin farklı bahis firmalarıyla organik bir bağ kurmayı başarabilirse ileride adından çok söz ettirebilir.

Bana 5.000 dolar ile yaptığım yatırım sonucunda 25.000 dolar kazandırmış token. 0.00037’den almıştım, yaklaşık 2.000 dolarlık hala duruyor, 0.01 seviyelerine gelebileceğini düşünüyorum. O da şu anki durumunun yaklaşık 7 katı demek. Hala Binance’da işlem görüyor ve BTT, CHZ ve HOT gibi coinlere kıyasla düşük fiyatlı bir token.

WINKLink (WIN) Geleceği 2021

WINKLink (WIN) geleceği:

Dijitalcoinprice’a göre WINKLink (WIN) fiyatı 2021’de:

  • Ağustos 2021: WINKLink (WIN) fiyatı %63.92 değer kazanarak 0.0005963312 dolara çıkacak.
  • Eylül 2021: WINKLink (WIN) fiyatı %25.23 değer kazanarak 0,0005537992 dolara çıkacak.
  • Ekim 2021: WINKLink (WIN) fiyatı %56.8 değer kazanarak 0,0005704339 dolara çıkacak.
  • Kasım 2021: WINKLink (WIN) fiyatı %50.68 değer kazanarak 0,0005481653 dolara çıkacak.
  • Aralık 2021: WINKLink (WIN) fiyatı %35.65 değer kazanarak 0,0004934827 dolara çıkacak.

WINKLink (WIN) Güvenilir midir?

WINKLink (WIN) projesi uzun yıllardır kripto para sektöründe olan Tron ağında kurulduğundan dolayı güvenilir olarak düşünülmektedir. Ayrıca WINKLink (WIN) Binance tarafından araştırılmış ve borsada listelenmiş bir koinidir. Yine de WINKLink (WIN) proje takımı win resmi internet sitesinde açıklanmamıştır.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

WINKLink (WIN) Nereden Satın Alabiliriz?

WINKLink (WIN) satın almak istiyorsanız birkaç başarılı kripto para borsasını kullanabilirsiniz. Bu borsaların başında Binance, KuCoin, Poloniex, WazirX ve Bithumb Global geliyor. WINKLink (WIN) listelenen diğer borsalardan da güvenli bir şekilde WINKLink (WIN) alabilirsiniz.

WINKLink

1 WINKLink (WIN) Kaç TL?

1 WINKLink (WIN) kaç TL? WINKLink (WIN) herhangi bir kripto para borsasında TRY çiftine sahip değildir. Yine de WINKLink (WIN) şu anda TL’den işlem görmektedir. Bu değer otomatik olarak güncellenmektedir.

1 WINKLink (WIN) Kaç Dolar?

1 WINKLink (WIN) güncel olarak dolardan işlem görüyor. En yüksek WINKLink (WIN) hacmine sahip borsa Binance’dır. Binance üzerinden WIN/USDT çiftini kullanarak hızlı bir şekilde WINKLink (WIN) alabilirsiniz.

WINKLink (WIN) Yükselir mi?

WINKLink (WIN) yükselir mi? Başarılı kripto para tahmin sitelerinin WINKLink (WIN) tahminlerine bakalım:

  • Walletinvestor WINKLink (WIN) fiyat tahmini

Walletinvestor’un algoritma tabanlı tahminine göre, WINKLink (WIN) fiyatı 2021’in sonunda maksimum 0,000681 dolara ulaşabilir. Walletinvestor, WINKLink (WIN)’in uzun vadeli kazanç potansiyelinin bir yılda +%92,61 olduğuna inanıyor. Beş yılın sonunda WIN fiyatı 0,00188 dolarda olacağını düşünüyor.

  • Digitalcoinprice WINKLink (WIN) fiyat tahmini

Digitalcoinprice’a göre, 1 WINKLink (WIN) fiyatı bir yıl içinde mevcut fiyatının iki katı olan 0,0077722 dolar ulaşacak.

  • Cryptocurrencypriceprediction WINKLink (WIN) fiyat tahmini

Cryptocurrencypriceprediction WINKLink (WIN) aylık fiyat tahmininde fiyatın Aralık ayına kadar 0,0026 dolar olabileceğini iddia ediyor. 2025’in sonunda ise WINKLink (WIN) fiyatının 0.0218 doları geçebileceğini söylüyor.

  • capital WINKLink (WIN) fiyat tahmini

Govcapital’e göre, WINKLink (WIN) bir yıl içinde 0,001534 dolara ulaşabilir. Önümüzdeki beş yıl içinde ise WINKLink (WIN) fiyatı 0.110 dolara kadar çıkabilir.

WINKLink (WIN) Ne Zaman Çıktı?

WINKLink (WIN) 26 Nisan 2021’de piyasa çıktı. Bir Oracle ve bir NFT projesinin karşımı olan bu proje, NFT alanındaki uygulamaları daha da çeşitlendiriyor ve diğer alanların yanı sıra oyun ve sanatta WINkLink’in benimsenmesini teşvik ediyor. WINKLink (WIN) TRON ekosistemindeki ile kapsamlı Oracle projesidir ve çıkışından bu yana ilgi odağı olmuştur.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nedir? Nasıl Alınır?

WINKLink (WIN) Kurucusu Kim?

WINKLink (WIN) kurucusu tam olarak bilinmemektedir. WINKLink (WIN) sitesi bu konu hakkında herhangi bir takım açıklaması yapmamıştır. Yine de ünlü kripto para borsası WINKLink (WIN) projesini incelemiş ve proje arkasındaki birkaç ismi çıkarmıştır. Binance Research’e göre WINKLink (WIN) proje yöneticisi B Wong, işlemler yöneticisi Alex Ye, planlama yöneticisi S Tang’dir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu